Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]zmiana klasy premium cybersuit

Rekomendowane odpowiedzi

inteligencja 25

 

zdrowie 30

 

wytrzymałość 20

 

kondycja 30

 

 

 

 

 

bronie ak47 m4a1 he smoke flashbang

 

 

 

umiejętności 2 rakiety 4 skoki zmniejszona grawitacja i

 

zmniejszona widoczność 1/15 na wyrzucenie broni

 

przeciwnikowi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 był taki i to że należałoby go zmienić jest kwestią prostą no ale tak.. na pewno za wysokie statystyki. Int i hp bym zmniejszył to na full będzie nie do zabicia a z rakiet będzie bił z 200 ... na nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego to na początku nie wydaje się mocny ale jak będzie go miała oogarnięta osoba i na wysokim lvl to ciężko będzie go zatrzymać. Jeżeli miałby być wgrany to pasowało by go troszkę osłabić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat tak się składa, że gram tą klasą. Co do statystyk jest spoko ani nie za duzo ani za mało. ale jeżeli chodzi o 1 rakiete i wyrzucenie broni to porażka. kiedyś cyber miał 3 rakiety i to faktycznie było za duzo, ale zaś z jedną rakietą ta klasa traci sens. 2 byłyby spoko. 1/15 wyrzucenie broni i tak nie działa bo jak spadam z wysokości to mi broń wyrzuca. mam już prawie 90 lvl i nie zauwazyłem żebym wyrzucił komuś broń, chyba że miałem porażki. Moim zdaniem ta klasa została za bardzo osłabiona tym bardziej jak sie wpadnie na MORDERCE który ma 1/3 na krytyczne obrażenia.

 

 

 

Cyber powinien mieć te 2 rakiety bo na tym ta klasa polega, przecież to jest premka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Moim zdaniem, taka klasa jest naprawdę dobry pomysłem, tylko mam jedno ale w sumie nawet pare.

 

Inteligencja nie może być tak duża, powinna mieć maxymalnie 15 INT.

 

Co do hp, powinna mieć około 20HP - powinno wystarczyć jak na sam początek.

 

Wytrzymałość, powinna być zwiększona do 30.

 

Kondycja, jest wręcz idealna jak na tą klasę.

 

Co do umiejętności, powinna miec dwie rakiety i dwa skoski - co do zmniejszonej grawitacji - to jestem na nie, i tak ma już skoki co dają naprawdę ogromnego plusa. Co do wyrzucenie broni, powinno byc 1/10. Wtedy często by wypadała owym graczą broń, bo taka jaka jest - jest naprawdę zaniska. Co do broni, klasa powinna mieć AK+M4 - lecz mam tutaj małe ale, powinna mieć do wyboru w menu broni, jeżeli tak to można ująć, gracz sobie wybiera czy chcę AK, bądz M4.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie

 

 

 

Staty:

 

inteligencja 25

 

zdrowie 30

 

wytrzymałość 20

 

kondycja 30

 

 

 

 

 

Bronie Ak i M4, Deagl, Wszystkie granaty

 

 

 

Umiejętności:2 rakiety, 3 skoki, zmniejszona grawitacja i 1/6 na wyrzucenie broni przeciwnikowi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...