Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sphinx cz.4

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to juz prawdopodobnie moj ostatni temat/post na tym forum. Pisze to tylko po to by obnazyc wasza logike a raczej jej brak.

 

 

 

 

 

"Zacznijmy od tego, że 100 reklam w niczym nie pomoże w rozwoju sieci. Są one za kare a w zasadzie w nagrodę aby tacy leniwi gracze jak Ty mogli wrócić do gry. [...] jak wyżej pisałem to reklamy są dla Ciebie a nie dla sieci."  

 

http://multi-head.pl/topic/42036-sphinx-cz3/

 

 

 

 

 

Ok! Spojrzmy na to z mojego punktu widzenia. Gram czysto, dostaje za to bana, i potem jakis chlopczyk probuje mi wmowic, ze W NAGRODE za czysta gre moge zrobic reklamy waszych serwerow by moc na nich grac.

 

I nie zapomnijmy o waznej czesci a mianowicie: TE REKLAMY SA DLA MNIE.

 

 

 

Kto ma wlasny rozum ten sam dostrzeze idiotyzm i brak logiki tej wypowiedzi.

 

 

 

 

 

Ja wogole nie rozumiem jak mozna dac graczowi bana nie bedac pewnym czy faktycznie czitowal.

 

A u was to jest tak: ban leci odrazu, nawet bez namyslu, dalej jesli minie 24h to w nagrode musisz robic reklamy . Pozatym musze rejestrowac sie na waszym forum, robic 4 tematy z czego kazdy jest odrazu zamykany i ujadac sie z jakimis dziecmi tracac na to wszystko czas po to tylko by udowodnic swoja niewinnosc.

 

 

 

Tymczasem na dobrych sieciach serwerow jest zupelnie odwrotnie, to admin troszczy sie o gracza i nie pozwoli by ktos kto gral czysto zostal z banem. Na dobrych sieciach serwerow w przypadku problemow ze screenami oglada sie demko, ktore zreszta jest najlepszym dowodem jaki moze byc. A na slabych sieciach serwerow wiecie jak jest bo sami siedzicie w tej amatorszczyznie.

 

 

 

 

 

JESZCZE JEDEN OSTATNI RAZ PROSZE O SPRAWDZENIE MOJEGO DEMA, KTORE POTWIERDZI CZYSTOSC MOJEJ GRY I ROZWIEJE WSZELKIE WATPLIWOSCI. Jesli tego nie zrobicie uznam wasz ubteam za niedorozwiniety a wasza siec serwerow za najgorsza z jaka mialem stycznosc przez 8 lat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...