Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie by minD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: minD

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Mam dosyć duże

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Spokojnie 10.

Staż w CS-sie: 3 Lata

Steam / NonSteam: NS , ale planuje zakupić

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/minD/80.72.40.110:27034/

Dlaczego TY .!: Gram na serwerze i widzę że rzadko są admini i chciałbym pomóc w ogarnięciu ładu na serwerze. Jestem cierpliwy i moja praca jest skuteczna. Dużo gram więc chce również pomóc serwerowi 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: PN - PT to od 16 do 23 a sobota - niedziela to mogę większość dnia.

Kontakt: Nr. tel 538 773 251 pozniej dodam GG / skype :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sobie zartujesz! Jestem na NIE!

1.Nie umiesz grać bezkonfliktowo.2.Obrazasz Adminów i sie z nimi kłócisz.(Głównie o "cziterstwo" czystych graczy i crashe serwera)

3.Twoja znajomość AMXX (10), na 100% niejest prawdziwa.

4.Link do GT jest potrzebny i nie pisz że widziałeś że nie.

5.Przegrane 9 godzin. Zostało ci jeszcze 6.

6.Nie pisz "dosyć duże" w doświadczeniu Administratora ponieważ, skąd my mamy wtedy wiedzieć ile razy byłeś adminem?

7.Oksarżasz czystych graczy o cheaty, a co dopiero by było jakbyś miał admina?! Każdy by miał perma na serwerze.

Rozpisałem się, ale to prawda i nie zmienie zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze skąd Ty wiesz co ja wiem o amxx mialem napisać na ile znajomość to napisałem co Wy do mnie sapiecie, napisałem i tyle a Ty 3MaMCiE nie odzywaj się sam się zbanowałeś czytałem Twoje podanie nie znasz się na adminie ani na amxx to ciekawe skąd takie coś zostało administratorem xD jeszcze 15 letni osz ;p

 

 

 

A po drugie pisze że trzeba przegrac 30h spoko tyle że przekreślone czyli nie trzeba no sory gdzie logika ? Chcesz wbijaj na ts'a pogadamy a nie spinki napinki ^^ 

 

I jeszcze jedno 6 godzin to ja Wam mogę przegrać dzisiaj, grałem sobie dla ranku po cichu nie pisałem do kogo a jak pisałem do jakiegoś administratora że widzę czita napisałem na u@ nic nie odpowiedział napisałem raz i ban za nie wiem co dostałem to jest żałosne że za zgłoszenie dostałem bana, po za tym wczoraj pisałem że koleś miał ab to admin zareagował po jakiejś godzinie ... co to za problem wejść na specta -.-

 

 

 

 

 

Karis11 jak mnie nie widziałes wpisz top15 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam jeszcze coś do powiedzenia w tym temacie  :).

 

 

 

Widuje Cię na serwerze, lecz dołączam od siebie mały "prezent" jak ładnie wyrażasz się do admina, który (nie wiem czy przypadkowo czy nie, Cię wykickował, ale w to już się nie mieszam). Ciesz się, że bana od karisa nie dostałeś  :). Mimo tego starasz się o admina i takie wyzywki kierujesz? Nawet jeśli podniosły Cię emocje to nie powinieneś tak klnąć (na screenie niżej pokazane. Było to skierowane do karisa, co pokazuje nawet skarga na niego od Ciebie).

 

http://speedy.sh/kwzfr/2014-09-24-00022.jpg

 

 

 

 

 

Popraw kulturę, na razie na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i poleciała wejdź w dział skargi dowiesz się więcej a nie sapiesz jak nic na ten temat nie wiesz tam się wypowiedz a nie śmiecisz ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory że pisze nie na temat ale musze .. Popieram danke to co do mnie pisze na u@ tolerowałem bo mialem nadzieje ze sie poprawi ale nastepnym razem banik za obraze a po 2 tysiu od kiedy sie w swoim podaniu wypowiada ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie . Dlaczego ?

 

 

 

 

 

Obraża Adminów

 

 

 

 

 

Amxx 10/10 ? Jak tak to napisz mi 2 pluginy Własnej roboty. ( Wyślij mi je na pw . )

 

 

 

 

 

Kłuci się z Adminami o Graczy ( ktorzy niby mają czity )

 

 

 

 

 

Wiek ... Niby 17 lat ?  A na Serwerze zachowujesz się jak 10 letnie DZIECKO !.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 ( nie mój dział ) ale  na Nie

 

- Admini mają na twój temat złą opinie ( to najgorsze)

 

-wątpie że ogarniasz amxx 10/10

 

-Posiedź troche postaraj się o admina , zmień zachowanie i staraj się o lepszą opinie : ))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tysiu..

 

Za Twoje zachowanie i obrażanie adminów nie będziesz administratorem, aż się nie poprawisz. Nie mam zamiaru mieć admina, który będzie obrażał innych adminów i psuł atmosfera w zespole. Admin ma być wzorem na serwerze, a nie pyskującym szczeniakiem. Dopóki jestem tu opiekunem nie masz co liczyć na to że z takim podejściem zostaniesz adminem na tym serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Kultura i zachowanie względem innych graczy/adminów.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...