Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

[ZAMKNIĘTY]Niesłuszny ban.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina: 23.09.2014 Godzina: 11:15

Nick admina/gracza, który zawinił: Nicku Admina nie znam, nie zwróciłem uwagi który z nich był, lecz powinien być w Amxbans

Dowody:  Dowodu typu demko nie mam, lecz jest wycinek z konsoli poniżej, raczej zrozumiałe jest brak demka w czasie zwykłej gry, ewentualnie HLTV z serwera.

Świadkowie: Gracze, lecz wątpię by zwracali jakąś specjalną uwagę na FULL serwer.

Uzasadnienie: A mianowicie, dostałem bana za resp gdy nawet na nim nie stałem "kampiąc" ani nic z tych rzeczy, stałem przed bramą anarchii,poszło przez mikro info że "CT" idzie od respa naszego więc poszedłem obok respa, zaraz ta skrzynia przy respie "TT" no i zacząłem fleshować po czym wbiłem się na resp by zabić rashujących "CT" gdy jednego zabiłem to już wyszedłem z respa prosto w kierunku środka/gali i wtedy dostałem bana, bodajże zgłosił to ten co go zabiłem, że zabiłem go na respie, no ale sam rashował i tylko wbiłem na respa by ochronić plecy no chyba że miałem uciekać jak najdalej respa żeby rashowali, a wątpię by nie można było z powrotem przejść przez respa bądź kogoś zabić na naszym respie, nic mi o tym nie wiadomo, tylko widnieje informacja że maksymalnie do 1 minuty można przebywać a na respie, więc skarga tyczy się bana i nieogarnięcia admina, rozumiem że dużo ludzi, no ale bez przesady, tak samo jakbym ja mógł napisać do admina że ktoś stał na respie i by tamten gracz co nie stał na respie powyżej minuty dostał bana, te 30minut mogę odczekać bo to gra, bardziej chodzi o sposób działania graczy na stanowisku Admin :)

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'resp'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:43911678'

[AMXBans] Your IP: '109.241.190.106'

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrzałem na graczy TT, którzy siedzą na respie. Prosiłem ciągle o opuszczenie respa (co runde, a runde wczesniej pisałem ze polecą bany). Stałeś przed anarchia co ciągle liczy się jako resp.

 

Nikt mi na Ciebie nie zgłaszał, sam na Ciebie patrzałem.

 

A co do informacji o respie, jest informacja żę nie można przebywać a nie kampić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stanie przed bramą na wejście na anarchię liczy się jako resp? A gdzie masz tam respawn ? i oblicz Sobie odległość bramy anarchii od respa TT, to w takim razie powinieneś zbanować połowę graczy z serwera, bo przed anarchią sam nie stałem, czyli twoim zdaniem zejście z przed bramy na respa (obok) by ogarnąć rash "CT" to jest złamanie "Regulaminu" serwera? to tak samo jakbyś zbanował kogoś kto by przechodził przez swojego respa np na "B". :) 

 

 

 

PS. I zauważ że na serwerze jest 30/31/32 graczy i mam lecieć na chama by się przebić samemu przez np 10 CT co by kampili w piasku/na długiej? bądź gala albo brama środek? to nie jest ESL Serwer czy jakiś inny z "profesjonalnymi" graczami, że wszystko idzie gładko i zgranie.

 

 

 

okey, patrzyłeś na ludzi jak "siedzą na respie" czyli brak Ci podzielności uwagi bądź nie zbyt zapamiętujesz kogo obserwujesz, tak to zrozumiałem w tej chwili :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...