Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Rozmowa z cyganem - początki z JB.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@LudzieCygana -  jeden z zaufanych i sympatycznych osób, który świetnie sprawuje się w roli administratora serwera Jail Break. Spędził z nami już dobry rok i jest zadowolony z działalności sieci. Cieszy się, że może dobrze reprezentować i pomagać u nas jako admin. Więcej możecie dowiedzieć się z poniższego wywiadu. Zachęcam do przeczytania!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj. Cieszę się, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na sam początek opisz swoją osobę w kilku zdaniach.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, Witam również. Nazywam się Mikołaj, mam 16 lat. Pochodzę z Radomia. Na serwerowni Multi-Head jestem już ponad rok więc myślę, że mnie wszyscy znają :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O swoim pobycie na MH opowiesz czytelnikom później. Masz może rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Mam 2 starsze siostry o imionach Magdalena i Monika.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę moja imienniczka. Mógłbyś coś więcej o nich opowiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne. Monika ma 20 lat, obecnie mieszka w Krakowie i pracuje w restauracji. Moja druga siostra, Magdalena, ma 19 lat i niedawno urodziła syna o imieniu Florian.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to nieźle! Może kiedyś mnie zapoznasz z Moniką, ponieważ ja też obecnie mieszkam w Krakowie. Jeśli chodzi o Twoją drugą siostrę to życz jej serdeczne gratulacje ode mnie!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, chętnie Cię zapoznam z Moniką. Magda Ci dziękuje. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super. Pisałeś, że masz 16 lat, także rozumiem, że się edukujesz. Jak sobie radzisz w szkole?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo dobrze. Dostałem się do szkoły gastronomicznej na technika technologii żywności.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też byłam w technikum gastronomicznym. Świetny zawód, więc moim zdaniem podjąłeś właściwą i dobrą decyzję. Co powiesz o swojej nowej klasie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Klasa jest bardzo przyjemna. Na początku myślałem, że w klasie będą jak zawsze kujony. Na rozpoczęciu roku szkolnego okazało się, że spotkałem starych znajomych z podstawówki i gimnazjum. Najbardziej byłem zadowolony, gdy się dowiedziałem, że jestem z nimi w tej samej klasie :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No widzisz, życie potrafi zaskakiwać i robić przeróżne niespodzianki. Najważniejsze, że masz rówieśników, z którymi możesz porozmawiać i dobrze spędzić czas. Powiedz nam czy oprócz zawodu gastronomicznego masz jakieś inne marzenia/pasje?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, trenuje łucznictwo 6 lat i moim największym marzeniem jest to, by reprezentować nasz kraj na igrzyskach olimpijskich.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nieźle! Tak więc życzę Ci, by Twoje marzenie się spełniło. Ciekawi mnie jeszcze czy jest może coś, co chciałbyś zmienić w sobie lub w swoim życiu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nic a nic. Jestem człowiekiem jak wszyscy stworzeni na obraz boga i my ludzie dokonujemy swoje marzenia i cele :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Stuprocentowo się z Tobą zgodzę. Teraz opowiedz nam coś o swoim dzieciństwie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Byłem bardzo młodym głupiutkim chłopcem o marzeniach. Pamiętam jedną sytuacje z dzieciństwa, gdzie wracałem do domu z podstawówki. Mój but nie był zawiązany i zahaczyłem o sznurówkę przy bucie, wywróciłem się na głowę i zacząłem się kręcić dookoła :D. Do dzisiaj nie wiem jak to zrobiłem : D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahahahahahahha, padłam :D. Jak dla mnie jest to prawie nierealne, więc mogłabym sobie pomyśleć, że wprowadzasz mnie w błąd xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No coś Ty, serio tak było :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobra historia, a właśnie miałam Cię pytać o jakąś śmieszną, ale wyręczyłeś mnie. Może porozmawiamy chwilę o muzyce - czego na co dzień słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na co dzień słucham Dubstep'u i muzyki motywującej.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe, a napisz dlaczego akurat gustujesz w takiej muzyce jaką jest dubstep? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Otóż dlatego, bo jest w niej super rytm, dobre wyczucie muzyki oraz jest idealna do ćwiczeń.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Też czasem słucham dubstep'u i nawet moim zdaniem spoko gatunek. Mógłbyś pokazać nam swój ulubiony kawałek muzyczny?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, już wysyłam:[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Akurat ta nutka jest świetna! Podoba mi się.

[/align]

 

[align=center]Hmmm... Skoro jeszcze jesteśmy przy temacie o Twojej osobie to pokaż czytelnikom jak wyglądasz!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]34pyuts.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super foteczka. Ostatnim tematem w naszym wywiadzie będzie temat, na który pewnie bardzo czekałeś i wspomniałeś o nim na początku - multihead. Powiedz jakie masz wrażenia z tą siecią na której jesteś już ponad rok i jak w ogóle tu trafiłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trafiłem tu bardzo przypadkowo. Wybrałem pierwszy lepszy serwer i trafiłem na jail-break. Na początku w ogóle nie wiedziałem co się dzieje, ale ludzie mówili żebym wszedł na forum i poczytał zasady oraz regulamin. Przeczytałem, dostosowałem się i do tej pory mam admina na Jail-Break'u. Gdyby nie takie osoby jak Malu, Spalony, Frig, Dzejki, Natalia, nie byłoby mnie tutaj dziś. Ciesze się, że mogę reprezentować Multi-Head.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Właśnie, piszesz o Jail Break'u, ale z tego, co mi wiadomo to ponad miesiąc go nie było, dopiero z DD2/inf/nuke zrobili go na nowo. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, też racja. Grałem trochę na dd2/inf/nuke, ale cieszę się, że znów wrócił na naszą sieć. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No widzisz. Na sieć znów wrócił Jail, a Ty wróciłeś tam na stanowisko admina. Napisz co Cię skłoniło do złożenia podania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście to, że jestem odpowiedzialną osobą i dam radę powołać tej roli oraz dać przykład innym graczom.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie zaprzeczę temu. Pozwól, że zadam Ci dość trudne pytanie. Co według Ciebie można byłoby zrobić, żeby rozkręcić naszą sieć jeszcze bardziej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, nie mam zielonego pojęcia jak można jeszcze naszą serwerownie rozkręcić : (. Faktycznie trudne pytanie :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czyli dla Ciebie jest ona wystarczająco rozkręcona?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak na razie to tak. Później pewnie coś pomyślimy razem z personelem. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się bardzo, że tak uważasz. Co powiesz o naszej szanownej Administracji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Administracja jest bardzo przyjemna, zawsze pomocna w danej chwili. Aquax jest bardzo dobrym administratorem i twórcą naszego MH, gdzie z tego miejsca bardzo mu gratuluje za taką serwerownie. Conska bardzo mi brakuje... Był też znakomitym administratorem, który pomagał. Jeśli chodzi o n-ty dzien to oczywiście też rozkręca naszą serwerownię jak tylko może, lecz do dziś niestety nie miałem do czynienia z nim rozmawiać. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że mi Conska też bardzo brakuje. Prawdę mówiąc dużo mi pomagał i będę mu za to bardzo wdzięczna. Zresztą aquax i n-ty dzien też ostatnio zrobili kawał dobrej roboty pomagając mojej osobie - jestem zadowolona, że mamy taką administrację : ). Powiedz czy poznałeś już przez ten rok na sieci kogoś, kogo możesz nazwać super kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla mnie moim super kolegą jest Varg. Można z nim porozmawiać, pogadać o różnych sprawach, zawsze dobrze doradzi. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Także z tego miejsca pozdrawiamy Varg'a.

[/align]

 

[align=center]Oczywiście nie może zabraknąć dobrego sucharka!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm...[/align]

 

[align=center]Fajne masz buty. Dasz sie przelecieć?? ^^[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh, mam nadzieję, że nie było to skierowane do mnie :P.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No co Ty, nieee :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To super. Chciałbyś na koniec wywiadu kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić cały personel MH, a w szczególności graczy i adminów z Jail-Break'a.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oni na pewno też Cię pozdrawiają, a ja tymczasem się z Tobą pożegnam. Dziękuję serdecznie za poświęcony mi czas i do usłyszenia!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja Ci dziękuje za zainteresowanie się moją osobą :).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajniutkie, bardzo przewrotne, wiele ciekawego info. Moja kochana imienniczko, kolejny sukces!! :) 

 

Łapaj + ode mnie i czekam na kolejne z niecierpliwością. ;)

 

 

Mikołaj za Ciebie trzymam kciuki, również mam nadzieję, że kiedyś oglądając Igrzyska będę mogła Cie dopingować z poziomu fotela ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niezły wywiad, na przyszłość - sieć serwerów, a nie serwerownia :). Jest się do czego przyczepić, ale nie chce mi się pisać, bo dopiero wstałem. Masz tego plusiora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niech będzie rozpisze sie :D Wywiad mega  mi sie podoba :DDDD Leci plusik :DDD z tego co przeczytałem mamy polskiego RobinHooda :DDDD hehe 6lat juz działa z łukiem :DDDD tylko nasz ma na imię Mikolaj ... hehe :D i kurde dowiedziałem sie dlaczego taki glupiutki jestes hehe upadłes na głowe i tyle :DDDd haha

 

A tak na serio to wywiad spoko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...