Skocz do zawartości
zEneK.

Wywiad z 3MaMCie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym chciałbym przeprowadzic Skromy wywiad z @3MaMCiE

 

 

 

 

 

 

Redaktor - Ja @zEneK.

 

 

 

 

 

 

Osoba, z którą został przeprowadzony wywiad 

@3MaMCiE

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siemasz, czy zechcesz udzielić mi wywiadu z Tobą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Siema, bardzo chętnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Okej, zacznijmy standardowo - jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz i

czym się na co dzień zajmujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Patryk, mam 15 lat i pochodzę z Polski, Gdańska

. Po szkole głównie gram w klubie sportowym młodzieżowym. Czasami pomagam tacie w warsztacie. Bardo często biegam albo jeżdżę rowerem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W Klubie sportowym? A możesz nam powiedzieć jaki to klub ? Oraz

na jakim grasz Stanowisku?

:)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gram w klubie młodzieżowym, niedawno założonym głównie przez moją szkołe . Nazywa się tak Lechia Gdańsk. Na razie jest nas tylko 13. Gram na stanowisku środkowy pomocnik. Nasz klubik gra na razie przeciwko innym klasą gimnazjalnym, ponieważ jak już wspomniałem jest nas mało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Posiadasz jakieś hobby, oczywiście oprócz CS?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oprócz piłki nożnej, dużo biegam, jeżdżę rowerem, gram w koszykówkę oraz chodzę na siłownię. Jak wspomniałem wyżej dużo pomagam tacie w warsztacie.

 

Po prostu jestem człowiekiem lubiącym sport.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakieś marzenie, może szczególne plany na przyszłość. Chciałbyś osiągnąć określony cel w życiu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mój cel w życiu to ożenienie się z dziewczyną i założenie rodziny. A moje marzenie to zostanie sławnym sportowcem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od czego zaczęła się twoja przygoda związana z CS, bo pewnie jak u większości z nas www.Multi-Head.pl nie była pierwsza.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Moja przygoda z CS-em rozpoczęła się 4 lata temu, gdy usłyszałem od kolegów że zaczęli w to grać. Zawsze myślałem że to głupia gra, ale jak widzicie gram w nią, ale mniejsza. Na początku bałem się grać na serwerach, nie wiem dlaczego. Przez około 3 miesiące mojego stażu w CS-ie, zaliczałem tylko boty. Potem grałem na różnorakich typach serwerów, zaczynając od COD MOD'ów. Potem zaczęła grę na serwerach typu, PaintBall, Free For All. Ale zaprzestałem z powodu tzw. "padaczki dzieci Cs-a". Właściwie to ten serwer był jednym z pierwszych na którym grałem. Nawet przed przeniesieniem na tą sieć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy kiedyś myślałeś o założeniu własnej sieci serwerów, albo jakiegoś serwera. A może miałeś i nic o niej nie wiemy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie marzyłem o tym, ale może kiedyś założę swoją sieć. Swojej sieci jako takiej nie miałem, ale kolega zaproponował mi opiekuna serwera , ok. rok temu, ale po tygodniu, gdy chciałem się tego podjąć, serwer upadł z powodu zerowych środków serwera.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy masz jakieś propozycje co do forum, a może chciałbyś coś z niego usunąć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co do forum nie mam zastrzeżeń, jest wykonane bardzo pomysłowo. Jedyne co chciałbym usunąć to wszystkie błędy związane z serwerami. Głównie 500K, bo to na nim poświęcam dużo swojego czasu. Ale na szczęście Opiekun, opracował plan na nową paczkę i zaczyna ją robić ( myślę , że będzie to udana paczka :) )[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakby www.Multi-Head.pl zorganizował zlot, wybrałbyś się na takie spotkanie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę że tak. Wcześniej zamówiłbym koszulkę Multi-Head z moim nickiem i bym pojechał. Jasne że jak miałbym czym dojechać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to na tyle, dzięki i do następnego wywiadu :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]3MajSie..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam @3MaMCiE

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem dlaczego piszesz wywiad, skoro nie jesteś redaktorem ? Wywiad zdecydowanie za krótki, mało rozbudowany, standardowe pytania zadawane w każdym wywiadzie. Jeśli chcesz pokazać swoje umiejętności, pisz pw do redaktora naczelnego, lub złóż podanie w odpowiednim dziale. Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...