Skocz do zawartości
HuBe..

[PRZYJĘTY]HuBe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HuBe

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem):Duże, byłem już adminem na tej serwerowni na dwóch serwerach. (zostałem usunięty z tych funkcji z powodu braku aktywności lecz nie z mojej winy :D musiałem czekać 3 tygodnie na nowy procesor)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8

Staż w CS-sie: Duży

Steam:--------------

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/HuBe/80.72.40.110:27027/

Dlaczego TY .!: ponieważ byłem już na tym serwerze adminem, zgłaszałem cziterów, zalezy mi na odzyskaniu tej że funkcji, jestem doświadczony i z powodu małej ilości adminów na serwerze. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1h dziennie max. Wchodzę kilka razy na serwer dziennie zazwyczaj po szkole, wieczorem i wieczór. Nie bedę mógł za dużo grać ponieważ chodzę do liceum i musze sie uczyć, ale to wystarczy by wyczyścić serwer z cziterów :D 

Kontakt :[email protected] i forum 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, a dlaczego?

 

To proste. Hube na serwerze 500k czy 40k jak był adminem sprawował się bardzo dobrze.

 

Brak steam - szkoda, że panowie wyżej nie zauważyli jak dużo jest adminów na serwerze... Tylko 3 adminów. Do tego Hube ma doświadczenie na sieci w byciu adminem i mógłby pomóc na serwerze cod 40k.

 

Zgłasza cheaterów - W dziale UBT jest aktywny, to znaczy że nie płacze na shoutboxie, że gra cheater, tylko pomaga oczyścić serwer z nich, robiąc zgłoszenia w dziale "Zgłoś Cheatera".

 

Co tu dużo się rozpisywać, kolejny admin na serwerze się na pewno przyda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam go osobiscie ale czytajac to co napisal kolega up to wierze mu i jestem na TAK nie bede sie rozpisywal

 

 

 

+wiek

 

+doswiadczenie

 

+/-steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...