Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:15.05  17.09.2014r.

Nick admina/gracza, który zawinił:WtF

 

Dowody:Nie mam

 

Świadkowie:Nie ma

Uzasadnienie: ADmin grajac sobie  zbanował mnie za to że skanowalem na mapie dd2 2002 tam takie okno...Nawet nie byl na spectie zobaczyl ze zabilem typa przed 7 s i dal bana ....

 

Ja nie  skanowalem tylko normalnie on sie ustawil wystawal mmu caly tółów i bania więc ban jest nie słuszny.Mam mało czasu na gre i jeszcze dostaje na 30 min za nic.

 

 

 

 

 

Proszę o szybkie rozpatrzenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nawet nei wiem jaki Ty masz nick w grze :) A wszystkie bany jakie dałem za skany były słuszne przykro mi :) Wątpie że w 3 sekundy zabiłeś kogoś np na schodach :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany. nick -.- Ciekawe skąd możesz być pewien jak nie schodzisz na specta i nie widzisz tego jak go zabiłem?I nie na żadnych schodach po prostu z respa celowałem i gosciu wyszedł i stał jak ta dup* za przeproszeniem wiec dostał gdziesz w górną cześć ciała i tyle ale to nie był skan.Pozdro dla cb...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi ale złapałem Cie i ciekawe gdzie masz te schody w tamtym momencie. :) 

 

 

http://www16.zippyshare.com/v/20883597/file.html

 

 

Początek 4 rundy jak było 3:0 dla ct. Nie mam dokładnego czasu bo jak przewijałem to sie czas zbugował. Początek 4 rundy gracz strzela na resp CT przed upływem 7 sekund 

 

 

 

Pozdrawiam :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:40 tam gosciu dostał banie a wiesz co to skan?

 

4:20 chyba cos pozniej po tym strzale dostałem bana noi oczywiscie to nie był skan wiec admin moim zdaniem naprawde albo nie wie za co daje bany albo ja dostaje inne demko -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...