Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[UB]ban bez screen enz


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

co to za admin mnie banuje i jeszcze bez screenow?

 

 

 

takiemu adminowi lepiej adma zabrac i zbanowac....

 

 

 

ile razy jeszcze beda mi screeny robione...

 

 

 

prosze o unban albo sprawdzian demo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSOLA ZDJECIE : http://www68.zippyshare.com/v/42094525/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wcześniej nie mogłem przedstawić swoich dowodów bo byłem w pracy, lecz nigdy nie zostawiam niczego na potem, więc przedstawiam swoje dowody którym jest demko. Sam nakręciłem, nie chciało mi się bawić w wyciąganie z hltv czasów itp. 

 

http://www13.zippyshare.com/v/56461645/file.html

 

 

Interesowały mnie od pewnego czasu mało naturalne skoki celownika podczas strzału do gracza z przeciwnej drużyny. Bodajże w 3 rundzie od demka, gdy wyszli na podest już automatycznie stwierdziłem że jest coś nie tak i postanowiłem gracza ukarać permamentnym banem za używanie wspomagaczy. Ciężko stwierdzić mi czy był to aim, czy innego typu zabawki, ale bądź co bądź nie zostawiłem tego i wyszło co wyszło. Wystarczy sobie odpalić w csie, i pooglądać. Resztę zostawiam do oceny UBT. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha... ale smieszne... to jest tak jak bym ja se poprostu mial ochote tobie demko zrobic, bo niby twierdze ze cos tam masz, ale udowodnic to ty tym nic nie odowodniles... jak widzisz ze mi skacze myszka, to zrob ssy, moze niby mam jakis czit wlaczony i ci sie na ssach pokaze...

 

 

 

ale watpie ze cos znajjdziesz... bo poprostu jezdem clean...

 

 

 

to co, moge dalej grac? i czekac na jakies fajne ssy, ktore mi zrobi admin jakis z doswiadczeniem?

 

 

 

pozdrowienia

 

 

 

enz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Haha... ale smieszne... to jest tak jak bym ja se poprostu mial ochote tobie demko zrobic, bo niby twierdze ze cos tam masz, ale udowodnic to ty tym nic nie odowodniles... jak widzisz ze mi skacze myszka, to zrob ssy, moze niby mam jakis czit wlaczony i ci sie na ssach pokaze...

 

 

 

ale watpie ze cos znajjdziesz... bo poprostu jezdem clean...

 

 

 

to co, moge dalej grac? i czekac na jakies fajne ssy, ktore mi zrobi admin jakis z doswiadczeniem?

 

 

 

pozdrowienia

 

 

 

enz

 

 

 

Nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie cwaniaczku :) Było wszystko idealnie wcześniej widać, nie tylko ja miałem takie podejrzenia ze grasz nie czysto lecz też Mekintosz podejrzewał ciebie o lataniu na wspomagaczach. Tak po za tym to 24 godziny jest na rozpatrzenie, ja jeszcze chciałbym wypowiedź dwóch osób z UBT i do tego aby obejrzały demko za co będę wdzięczny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie cwaniaczku :) Było wszystko idealnie wcześniej widać, nie tylko ja miałem takie podejrzenia ze grasz nie czysto lecz też Mekintosz podejrzewał ciebie o lataniu na wspomagaczach. Tak po za tym to 24 godziny jest na rozpatrzenie, ja jeszcze chciałbym wypowiedź dwóch osób z UBT i do tego aby obejrzały demko za co będę wdzięczny :)

 

 

"Nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie cwaniaczku" i po co ci to wystarczy napiasc ze 24h i czekamy na ocene innych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was, zeby oceniac gracza czy czituje tylko po "wzroku", ktory jest indywidulany od (Admina) gracza i jego osobistym doswiadczeniu, ktore na dodatek moze byc nisko poziomowe... ogladejta se demko, oceniajta, robta co chceta... jedyna prozba moja, zeby ocenil to prosze ktorys z dobrych graczy, a nie ktorys ktoremu sie tylko wydaje, ze takim jest. 

 

 

 

thank you,

 

 

 

enz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...