Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[BEZ UB][DD2/INF] Niebo odwolanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Niebo

Godzina, data zdarzenia: 22:35, 15 wrzesień 2014

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: 0:0:50956207 , http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:50956207

Uzasadnienie: Rzekomo otrzymałem screeny, których w folderze z grą nie mam. Tutaj wycinek konsoli z gry:

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:50956207'
[AMXBans] Twoje IP: '83.11.0.126'
[AMXBans] ===============================================
 
Gram w te karabiny kilka dobrych lat z bardzo małymi przerwami, 3100h przegranych w 1.6 na steam i nadal żadnego bana na żadnym serwerze. http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.19:27086/top_players/ na tym serwerze przegrałem ponad 800 godzin, gdybym latał odpalony już dawno bym wyłapał bana. Jeśli to możliwe, bardzo prosiłbym o sprawdzenie dema z HLTV, które jeszcze dostępne nie jest, ale będzie za jakiś czas. Jedyna akcja, która zdziwiła nawet mnie była w trupie, gdy z deagla trafiłem snajpera na podeście w banie za 96 hp i potem dobiłem famasem, którego podniosłem w trakcie strzelania w snajpera (o którym wiedziałem, że tam jest, bo tuż przede mną zabił terrorystę obok mnie z awki). Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania, gdyż doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, iż jest to jedyny serwer mający takie pluginy, które mi się podobają. Nie chcę znowu grać na chłamach z leczeniem i 16000$ na start co rundę. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, możecie obejrzeć demo z inferno ok. godziny 22, na którym otwierałem tabelę i grałem prawie od samego początku mapy, więc jeśli latałem odpalony i zdobywałem tyle fragów, to na pewno to zauważycie po obejrzeniu, ale gwarantuję czystość gry i uczciwość, co do braku screenów w folderze (czy to było celowe działanie admina, czy zwyczajny błąd?). Pozdrawiam serdecznie, Niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/KbVmh/ss.rar

 

 

 

Znalazłem ssy.

 

 

 

Szkoda, że na serwer wszedłem wcześniej niż na forum, bo do mixów używałem modeli ESL, a nie wiedziałem, iż takie są zabronione na waszym serwerze. Jak widać na screenach jestem czysty, choć z tymi modelami. Już zmieniłem na oryginalne z 1.6, ale pewnie nie ma co liczyć na ub... Szkoda, bo drugiego takiego serwera nie znajdę, gdzie za HS'a dostaje się dwa fragi, są asysty, nie ma leczenia i innych beznadziejnych pluginów. Jak to się mówi - nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Przykro mi, że nie dostanę drugiej szansy. Pozdrawiam serdecznie, Niebo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...