Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Poprawa Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem nanieść pomysł o poprawieniu klasy Cybersuit ponieważ wszyscy wiedzą że pozdro 600 zepsuł tą klasę i chciałem żeby poprawić ją na taką jaka była bo była dobra i każdy nią grał i na pewno gracze chcieli by jej powrotu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawka:Nie całkowicie poprawić na taką jaka była tylko w części żeby nie była taka słaba jak teraz -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz przynajmniej wchodząc na serwer widzę grające inne klasy a nie na okrągło cybera który po 15 sek wbijał na respa i zabijał wszystkich jedną rakietą :( Teraz grają klasy - morderca, kapitan, zabójca, konspirant. Klasa była bardzo fajna sam nią zresztą grałem. Uważam, że można ją naprawić ale troszeczkę osłabić :) Zostawiam innym decyzję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem jest dobrze jak jest bo jak zmienią na taką jak kiedyś będzie full server Cyberów a nowi nie będą dawali sobie rady

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ty chyba chory jesteś nie można wyrzucić klasy która praktycznie jest od początku servera ta klasa była najlepsza i jakby ją troszkę poprawiono to myślę że by znowu była !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze że zmienił tą klase bo ona była za mocna.Teraz graja innymi klasami premium...Nie wiem mi to obojętnie bo i tak nie grałem nigdy tą klasą ale można by było ją troche ulepszyć ale nie znowu tak żeby tak jak mówili wcześniej że po 10s wbija na respa jedna rakietka i po graniu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cyber na dużym lvl był za dobry ale pamietajmy o tym, że to klasa premium i musi być troche lepsza od darmowych klas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...