Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Parodia.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !!! Tak mój błąd ortograficzny w postaci 3 wykrzykników świadczy o tym ze ten temat bd pełen spiny oraz płaczu z mojej strony xDDD

 

A więc tak cod 400 cieszy się najwieksza popularnością wśród codów na serwerowni MH. Ale niestety jest najbardziej zaniedbywany...

 

Zaczne od tego że od ponad tygodnia nie działają RS'y, Artefakty oraz KS ( który moim zdaniem nie musi działać )

 

Tygodniowe resety ranku które tak naprawdę są nieprzemyslane... Co to za radocha doganiać wszystkich po kilku dniach a jak już się jest blisko tej TOP1 to następuje reset rankingu -.-.. Niezapowiedziany reset lvli... Na serwie najwiekszy lvl to 225 w poprzedniej odsłonie przed resetem.. Wiec do tego 400 lvla daleko mi było. Nadal istniejące bugi klas oraz perków.... Bugi rankingu... Czasami doganiam sam sb w tym ranku. Pamietam Master Kalosz byl 3 razy w rankingu bo się buguje... Pełno ale to tak pełno że az zniechęca do gry cziterów... Dzień w dzień mamy AIM'a lub typka z aktywnym. Jak się dowiedzialem ze ostatnio nakręcilem na typka demko który miał 4 bany aktywne.... Wiem, wiem nagrywajcie demka itp.. Spoko robie to gdy tylko mam czas... Ale zbanowanie takiego typka który i tak za kilka godzin wbije na tym samym nicku po wyczyszczeniu cfg czy tez zmianie IP.... Tak naprawdę nie ma kto ich banować w niektórych godzinach... Ja to rozumiem że każdy admin coda to tez czlowiek i ma teraz prace, rodzine czy tez szkole. Ale postarajcie się zeby bylo tak jak na codzie 200 gdzie tam cziterow nie ma prawie wgl a admin jest prawie zawsze.

 

 

 

Aktualnie na serwerze jest straszny syf... I tylko takie coś odstrasza nowych graczy.

 

 

 

Proponuję wyłączyć serwer na kilka dni dodać co trzeba, naprawić co trzeba i znaleść kogo trzeba na posady admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym adminem to będzie ciężko bo jak ja widzę to na sewerze jest max 3 steam w tym ja i nie wliczając adminów a w podaniu na admina steam jest wymagany a co do artefaktow i ks-ow to nie jest potrzebne 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak artefakty i ks, góra jest już o tym poinformowana, myślę, że jak najszybciej postaramy się wyeliminować ten problem.

 

Co do rankingu buguję się on nie tylko na cod 400, ale jest już pomysł jak go naprawić.

 

Co do bugów klas perków, nie zawsze da się wszystko wyłapać, jeżeli widzicie takie bugi zapraszam do zgłaszania tego w tym temacie.

 

A teraz jeśli chodzi o adminów. Obecni admini są rozliczani z obecności. Tak jak sam zauważyłeś admini nie mogą siedzieć cały czas. Niestety graczy jest wielu, ale i też przez to cziterów. A adminów nie ogarniemy tak o po prostu z rękawa, ponieważ nie każdy się nadaję.

 

 

 

Reset lvl i wyłączenie dodatków tak jak było mówione spowodowane jest włamem na serwer. Reasumując wszystkie rzeczy dotyczące serwera wrócą na swoje miejsce,  z rankingiem jeszcze nie wiadomo, admini wszystko wyjaśnione niżej.

 

 

 

A bugi klas/perków zgłaszajcie niżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ważne :D przeczytałem reszte postów ;d z tego co wnioskuje res lvl bedzie :D no coz jak tam wolicie :D byle zeby zostały naprawione artefakty,ks oraz rank :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki gram snajperem to zauważyłem,że gdy naciskam shift to zwalnia mnie,ale nadal chodzę głośno,dopiero gdy kucnę to jest cicho.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/3 HE - nie dziala na namiestniku.

 

Perk Teleport - Nie dziala wypychanie ze scian jak dawniej.

 

Nie działa chodzenie na Shift'cie

 

Gdy dostaniemy AWP(perk) na namiestniku lub na aspirancie mamy też 1/2 z HE bo idzie nim zabic czasami ze 2-3 osoby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po wybraniu podglądu artefaktu:

 

"Blad: Folder addons/amxmodx/cod nie mogł być znaleziony. Prosze skopiowac ten folder z archiwum do folderu amxmodx".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...