Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

m1[C] czyli po prostu Majk :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@kotozjebNowy administrator Only DD2#2. Co po niektórzy znają go tylko spod nicku m1[C]. Porządny, dojrzały, pomocny i sympatyczny mężczyzna, którego życie w przeszłości mogło skończyć się tragicznie. Co takiego się wydarzyło? O tym możecie dowiedzieć się czytając poniższą lekturę!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj! Bardzo dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Oczywiście na początek opowiedz coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć. Jestem Michał, większość znajomych mówi do mnie Michu. Mieszkam w Czaplinku, to małe miasteczko w woj. Zachodniopomorskim. Mam 20 lat i studiuje finanse w Szczecinie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mój rówieśnik, super! Czaplinek, coś mi się kojarzy. Możesz coś więcej powiedzieć o tym miasteczku?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O Czaplinku było głośno parę lat temu, gdy został wybrany "Miastem marzeń". Jest dość ciekawy, leży między jez. Drawskiem a jez. Czaplino. To pierwsze jest drugim co do głębokości jeziorem w naszym kraju.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to ładnie. Wspomniałeś, że studiujesz finanse. Jak sobie radzisz na studiach?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No cóż, z natury jestem strasznie leniwy, więc zamiast się uczyć w domu i zakuwać na egzaminy, lepiej przyswajam wiedzę z wykładów i ćwiczeń, więc radzę sobie nawet spoko. Wszystko zaliczam w pierwszych terminach, przez co mam wiecej czasu wolnego, który mogę poświęcić na siatkówke, dziewczynę, CS czy inne zainteresowania :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To widzę, że nie jest tak ciężko. Życzę Ci dalszych sukcesów i trzymam mocno za Ciebie kciuki. Napisz co robisz w życiu codziennym prócz studiowania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje! Po za studiami, pracuję nad doskonaleniem samego siebie. Od trenowania na siłowni, trenowaniem siatkówki po gry typu szachy i gry karciane. Wcześniej zajmowałem się też kompozycją podkładów muzycznych, a jeszcze wcześniej pisaniem i nagrywaniem kawałków. W sumie to nawet zagrałem 2-3 koncerty. Obecnie staram się do tego wrócić. Reasumując robię dużo dziwnych rzeczy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo pracowity z Ciebie mężczyzna, jakoś nie zauważyłam żadnego lenia w Tobie, o którym pisałeś kilka zdań temu :). Powiadasz, że nagrywałeś kawałki - czy mógłbyś może podrzucić jakiś jeden, czy wolałbyś nie ujawniać tego za bardzo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uwierz mi, że marnuję masę czasu, który mógłbym przeznaczyć na jakieś nowe, ciekawe zajęcia. Natomiast co do twórczości, nie wstydzę się tego, ani tego, że jest to jakaś tam cząstka mojego umysłu, moich planów przerzucona na kartkę, lecz problem jest z wybraniem, jednego fajnego kawałka.[/align]

 

[align=center]Może ten : http://metafizykamei.wrzuta.pl/audio/0fZ9zKoHqcw/michu_-_rozmowa <--- To akurat moja solówka![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem pod wrażeniem! Świetny kawałek! Może jeszcze jakimś raperem zostaniesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje! Nie sądzę. Mimo tego, że jestem megalomanem, uważam, że jestem zbyt mierny. Mój wierny słuchacz i mój kuzyn zawsze to dobitnie oznajmia. Choć fajnie byłoby, gdyby to właśnie marzenie się spełniło.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja w Ciebie wierzę i Ty też powinieneś to zrobić, uwierzyć w siebie i nie poddawać się mimo tego, że kilka bliskich Ci osób tego nie robi. Tymbardziej, że po przesłuchaniu Twojego kawałku uważam, że na prawdę masz w sobie talent :).

[/align]

 

[align=center]Dobrze, teraz przyszedł czas na Twoje dzieciństwo. Opowiedz nam coś o nim.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje. Co do dzieciństwa, od małego biegałem za piłką, wiązałem z tym własną przyszłość. Z piłki nożnej z czasem przerzuciłem się na siatkówkę/plażówkę. Z dzieciaka z boiska przerzuciłem się na dzieciaka z blokowiska, a potem pojawił się internet i gra z przyjacielem w counter strike. Przyjaciel wyemigrował, przestaliśmy grać. W sumie jako dziecko nigdy sie nie nudziłem i miałem jakieś przypały, ciekawe zajęcia. Nawet zahaczyłem o AirSoftGuns.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nieźle. To miałeś szalone dzieciństwo z tego co czytam, a skoro mówisz o przypałach i ciekawych zajęciach to może przytoczysz czytelnikom jakąś historię z Twojego dzieciństwa? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przytoczę Ci więcej, szczególnie jedną, która najbardziej mi się przypomina. Jest związana z AirSoftGuns. Ja wraz z dwoma kumplami wyruszyliśmy do takiej opuszczonej masarni, by zrobić tam sobie jakieś okopy, bunkry i jakiekolwiek fortyfikacje. Było już dość ciemno, ale czasami w koło tych budynków przechodzili jacyś ludzie. Byliśmy młodzi, głupi i uważaliśmy, że lepiej żeby nikt nas nie widział, bo będą kłopoty. W skrócie. Weszliśmy do budynku i znaleźliśmy pare cegieł, z których chcieliśmy zrobić murek na dachu. Wydobyliśmy dużo cegieł na dwór. Jeden z nas stał na czatach. Najsilniejszy wrzucał cegły na dach, a ja podawałem. Nagle usłyszeliśmy, że ktoś do nas idzie. Kolega rzucił cegłe na dach, która nie do końca wpadła. Ja rzuciłem się pod ścianę aby mnie nie zauważyli. Pech chciał, że cegła się ześlizgnęła. Miałem sporo szczęścia, bo uszkodziła mi tylko łopatkę, a nie głowę. Śmieszna sytuacja jest związana z murkiem na dachu, która przydarzyła się mojemu przyjacielowi. W dużym skrócie. Rozebraliśmy murek, on rzucił pręt z dachu, ale siła wyrzutu pchnęła go do tyłu i wpadł do dziury od komina. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Żyjemy! :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Była też sytuacja, gdy udałem się z kolegami na orzechy. Trzeba było przejść przez płot, drut kolczasty i takie szpikulce na płocie. Wszedłem na płot, zahaczyłem spodniami, krzew o który się podpierałem pękł, spadłem na szpikulec, ale dali radę mnie pozszywać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kolejną sytuacją były głupie zabawy z przyjacielem. Graliśmy w piłkę, ale wtedy lepszym zajęciem dla nas okazało się chodzenie bez trzymanki po takich rurkach ogradzających parking. Rurka była nie wiem, może pół metra ponad ziemią i chodnikiem, a miała długość 10-12m. Chciałem pobić rekord. Szedłem kołysając się na boki, w pewnym momencie bach, ja na chodniku. Uderzyłem głową w krawężnik. Podnieśli mnie, nieprzytomny. Ocucił mnie jakiś przechodzień, potem trafiłem do przychodni zdrowia. Okazał się wstrząs mózgu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że byłeś w dużym niebezpieczeństwie i sądzę, że dużo przeżyłeś i miałeś walkę o swoje życie. Bogu tylko dziękować, że nic Ci się nie stało :o! Co do Twojego kolegi z pierwszej sytuacji, którą opisałeś to troszkę śmieszniejsza, lecz ważne jest też to, że mu się nic nie stało. Najważniejsze, że żyjecie, bo to mogło skończyć się tragicznie... Nawet śmiercią u Ciebie... Współczuję, tóż to masakra... Zmieńmy teraz klimat na sympatyczniejszy i przejdźmy w świat gry counter-strike. Powiedz jak w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z siecią Multi-head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na serwerach multi-head zacząłem grać jakoś w drugim semestrze I roku studiów. Wszystko dzięki mojemu młodszemu bratu, który znalazł serwer, chwalił go, mówił, że panuje miła atmosfera, więc i ja zacząłem grać. Na początku grałem dla zabawy, więc szło mi dobrze. Teraz, nie wiem czemu, ciągle skupiam się na tych statach, topkach i nie potrzebnie się tylko denerwuję.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że uważasz o naszej sieci tak, jak Twój młodszy brat. Można też zauważyć, że tak Cię to wszystko wciągnęło, że zdecydowałeś się niedawno na administratora serwera Only DD2#2. Co Cię skłoniło do złożenia podania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jako student, mam masę wolnego czasu. Ostatnio często gram rano i zdarzało się, że grali "oszuści". Ciężko jest też ciągle pisać do adminów, by weszli bo odpał, gdy samemu można byłoby go zbanować. Pomoc w zwalczaniu tego była dla DD2#2 potrzebna, przy czym nie musze fatygować innych adminów.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Znam Cię już troszkę i bardzo się cieszę, że poszedłeś akurat na administratora Only DD2#2, gdyż będę mogła z Tobą współpracować :). Napisz czy na sieci jest już może osoba, którą darzysz szacunkiem lub bratnią duszą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest wiele osób, jedną z nich jesteś Ty, zawsze gdy potrzebowałem pomocy, pomagałaś.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ojej, czuję się wyróżniona, bardzo dziękuje! Robiłam co tylko w mojej mocy, gdyż sama uwielbiam pomagać.  Powolutku kończąc wywiad przejdźmy jeszcze do świata muzyki. Jakiego gatunku słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co do muzyki to różnie. Bardzo lubię polski rap typu Fokus, 3W. Pezet, DGE. Lubię też dubstep, ogólnie muzykę elektroniczną, ale czasami też coś cięższego takiego jak zepsół Limp Bizkit. Ostatnio też jaram się Rytmusem i jego kontrafaktem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że dużo tego jest. Mógłbyś zapodać jakiś swój ulubiony kawałek muzyczny?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fokus z tego kawałka :[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo lubię Fokusa. Wiesz, czego słuchać i to mnie cieszy.

[/align]

 

[align=center]Teraz mam do Ciebie ogromną prośbę! Pokaż czytelnikom jak wyglądasz! :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zdjęcie jakoś z pół roku temu:[/align]

 

[align=center]2rxz34l.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No no, nie dziwię się, że taki facet jak Ty ma dziewczynę. Przyszedł czas na dobrego sucharka!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co robi mokre ziarno?[/align]

 

[align=center]- Nasionka[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, dobry sucharek. Na koniec zapytam czy chciałbyś może kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Starałem się. Chętnie. Pozdrawiam wszystkich graczy MH, wszystkich stałych bywalców dd2#2, wszystkich adminów i czytelników oraz oczywiście Ciebie Madziu :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję serdecznie za pozdrowienia, ja Ciebie również pozdrawiam i życzę samych sukcesów, szczególnie na studiach i w miłości! :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje! Ja Tobie mniej wygadanych uczestników wywiadów :).[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że byłeś w dużym niebezpieczeństwie i sądzę, że dużo przeżyłeś i miałeś walkę o swoje życie. 

[/align]

 

 

Troszkę nie na miejscu ta wypowiedź, bądź nie zrozumiałaś jego wypowiedzi, płacił za młodocianą głupotę a to teoretycznie nie wlicza się w "doświadczenie" bo coś przeżył, coś nie pomyślał, zrobił co chciał, tak samo gdzie walka o życie? wątpię by to wszystko zagroziło jego życiu bo nic się nie stało, głupie wybryki i jest powiedzenie "głupi zawsze ma szczęście". ;>   Czepiam się takich szczegółów bo to w końcu wywiad i "redaktorka" powinna bardziej rozumieć wypowiedzi, ale ogólnie jest git ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...