Skocz do zawartości
Kasia

Co nam powie o sobie gracz miesiąca?

Rekomendowane odpowiedzi

 

[align=center]Jak mówi sam tytuł wywiadu, chciałabym was zapoznać bliżej z graczem miesiąca, który swoją grą udowadnia, że nie ma niemożliwych rzeczy dla nas. Jest nią przesympatyczny @Shork

 

Zapraszam! :)

 

 

Kasia

 

Shork

 

 

 

 

 

 

Cześć! Na początku opowiedz nam coś o swojej osobie.

[/align]

 

[align=center]Cześć. Mam na imię Dawid, mam 17 wiosen, pochodzę z Kalisza i uczęszczam do technikum logistycznego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są Twoje zainteresowania? Co lubisz robić w wolnych chwilach?

[/align]

 

[align=center]Moim zainteresowaniem jest e-sport jak i piłka nożna. Będąc małym brzdącem marzyłem o tym, aby zagrać kiedyś z Reprezentacja Polski. W wolnych chwilach gram w cs'a z którym mam bardzo dużą styczność od paru lat. Lubię też biegać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ode mnie plus za bieganie, coś z mojej beczki! :D Co do e-sportu, masz jakąś drużynę, której zaparcie kibicujesz?

[/align]

 

[align=center]Oczywiście, że ową posiadam! Zaparcie kibicuje drużynie Virtus.Pro i życzę im aby w końcu ugrali jakiegoś majora, czy jakiś większy turniej. Mam nadzieje, że za 2 tygodnie uda im się wygrać turniej, a jak nie to jak sami powiadają "wrócą silniejsi".

[/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o zagraniczny zespół to kibicuje NiP'owi, który wczoraj ugrał DreamHacka, graty dla nich. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz nam, masz jakieś plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center]Tak, ćwiczyć skillsy w cs go, zrobić team i grać na najwyższym poziomie:D. A jeśliby to pierwsze się nie udało, to chciałbym być kierowcą ciężarówek.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Czy bycie kierowcą ciężarówek to Twoje marzenie od dziecka? Czy miałeś inny wymarzony zawód w tak młodym wieku?

[/align]

 

[align=center] Nie, to nie jest moje marzenie od dziecka. Chęć jazdy ciężarówkami pojawiła się wtedy, gdy poszedłem do szkoły logistycznej i właśnie tam narodziła się koncepcja bycia kierowcą. Jak byłem trochę mniejszy to wszystkim mówiłem, że będę zawodowym piłkarzem, jak mój idol CR7. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha :D A więc strzelam, że Twoim ulubionym sportem jest piłka nożna?

[/align]

 

[align=center]Zgadłaś! Pilka nożna THE BEST. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A ulubiony klub to Real Madryt?  Czy tym razem pudło? :D

[/align]

 

[align=center]Hmm, może nie ulubiony, ale lubię go oglądać, bo tam gra mój idol. A ulubiony zespół to Manchester United. Zacząłem się nim interesować od tej pory jak CR7 doszedł do "Czerwonych diabłów". Każdy ich mecz zawsze oglądałem z miła chęcią i z sporą uwaga na to jak zachowuje się CR7 w danej sytuacji i uczyłem się od niego trików, których później używałem aby pokarać kolegów na boisku. Będąc mniejszy potrafiłem wyśpiewać hymn MU xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawdziwy kibic! :D Prawdziwy kibic! :D Czas na coś związanego z muzyką. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny? Czego słuchasz najczęściej?

[/align]

 

[align=center]Mój ulubiony gatunek muzyczny to rap i remixy piosnek. Najczęściej słucham rapu, a w szczególności piosenek Chady, pomyślności do niego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Twój ulubiony gatunek, jeżeli chodzi o filmy?

[/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o filmy to nie posiadam ulubionego gatunku.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Skąd pomysł na nick "Shork"?

[/align]

 

[align=center]Narodził się stad, że chciałem być "oryginalny" i mieć swój własny nick, a nie odgapiać od kogoś. Włączyłem opcje w cs i zacząłem wpisywać różne litery i jakoś tak powstał "Shork" :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Powiedz nam, jakie cechy charakteru cenisz sobie u innych osób?

[/align]

 

[align=center] U innych osób cenie sobie jak u siebie szczerość, poczucie humoru. Lubię jak osobą ma dystans do siebie, bo wtedy można się nawzajem wyzywać i nikt nie da sobie w pysk, a nie jak niektórzy "buce" obrażają się, o byle co.  Tego pytania bałem się najbardziej, bo nigdy na takie coś nie odpowiadałem :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz zadanie dla Ciebie: Podaj Twoje trzy pozytywne jak i negatywne cechy charakteru.

[/align]

 

[align=center]Pozytywne: Dystans do siebie, poczucie humoru, szczerość.  Kurde, o negatywnych ciężko mi jest pisać, bo nie wiem, czy takie posiadam. xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak, prędzej wymienią negatywne cechy osoby, które mają styczność z Tobą, niż Ty sam :) Jakie było Twoje największe marzenie z dzieciństwa, pomijając grę z Reprezentacją Polski? 

[/align]

 

[align=center] Nie miałem innego marzenia w dzieciństwie niż zostanie piłkarzem. :) W mojej głowie była tylko piłka :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz jakieś motto życiowe?

[/align]

 

[align=center]Nie chce tu kłamać, ani nic, więc powiem wprost, nie posiadam motta. Po prostuje żyje życiem. ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zbliżamy się do końca, więc na koniec kilka krótkich pytań. Ulubione danie?

[/align]

 

[align=center]Potrawka z ryżem :D 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co pijesz najczęściej?

[/align]

 

[align=center]Oranżadę Hellene, Pepsi. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony film?

[/align]

 

[align=center]Never Back Down

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony kolor?

[/align]

 

[align=center]Czerwony

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na co zwracasz szczególną uwagę u płci pięknej? :D

[/align]

 

[align=center]Włosy, oczy no i na buźkę. Dziewczyna musi być zadbana no i nie być szlaufem. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ile masz wzrostu?

[/align]

 

[align=center]Kiedy ja się ostatnio mierzyłem, ale coś około 180 cm. :D Ale jeszcze rosnę :D 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To będzie na tyle. Czy na koniec chcesz kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie? :)

[/align]

 

[align=center] Pozdrawiam Ciebie i dziękuje za twój czas, który spędziłaś na przeprowadzenie wywiadu ze mną, no i ekipie z turnieju MH 5v5, który udało nam się wygrać. I wszystkich tych o których zapomniałem! Pomyślności, dzięki. :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również Ci dziękuję! Do usłyszenia :)

[/align]

 

[align=center] :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ode mnie plus za bieganie, coś z mojej beczki! :D Co do e-sportu, masz jakąś drużynę, której zaparcie kibicujesz?

[/align]

 

[align=center]Oczywiście, że ową posiadam! Zaparcie kibicuje drużynie Virtus.Pro i życzę im aby w końcu ugrali jakiegoś majora, czy jakiś większy turniej. Mam nadzieje, że za 2 tygodnie uda im się wygrać turniej, a jak nie to jak sami powiadają "wrócą silniejsi".

[/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o zagraniczny zespół to kibicuje NiP'owi, który wczoraj ugrał DreamHacka, graty dla nich. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drogi Dawidzie  :D, VP w CS:GO IEM'a 2k14 ma dawno za sobą, chyba pamiętasz wynik?  :D

 

+ dla Kasi, co w burdelu światło gasi. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...