Skocz do zawartości
Desire

Mr koksu opowiada o swoim życiu

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam! Dziś przeprowadzę wywiad z jednym ze "świeżaków" na naszej sieci z @Mr.KoKsU.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] ???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć Koksu, zgłosiłeś się do wywiadu, więc postanowiłam spełnić Twoją prośbę i przeprowadzić z Tobą wywiad.[/align]

 

[align=center]Na początku powiedz kilka słów o sobie.[/align]

 

[align=center]Cześć Marlenko :D. Mam na imię Marcin, mam 17 lat. Interesuje się piłką nożną, motoryzacją i grami komputerowymi. W piłce nożnej jestem bramkarzem i wszyscy mówią, że doskonale bronie. Jest to bardzo prawdopodobne :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] ???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O super =) Widzę, że zapalony fan piłki nożnej. Grasz w jakimś klubie piłkarskim, czy tylko dla zabawy z kolegami?[/align]

 

[align=center]Tak gram w klubie piłkarskim już od ponad roku.Większość meczów wygrywamy :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skoro już weszliśmy na ten temat, powiedź coś więcej o Twojej karierze piłkarskiej. Jak to się stało, że zacząłeś fascynować się sportem i kiedy zaczęły się Twoje początki z piłką.[/align]

 

[align=center]W piłkę nożną, zacząłem grać od 10 roku życia. Już wtedy stałem na obronie, ale pewnego dnia, wpadłem na pewną myśl i zadałem sobie pytanie: czemu, by tu nie zostać bramkarzem ? No i zacząłem trenować i robić coś w tym kierunku. Ku mojemu zdziwieniu, bardzo dobrze mi to wychodziło, więc dawało mi to jeszcze większą mobilizację. I tak zaczęła się moja historia z bramkarzem. Bardzo lubię stać na bramce, dlatego nie chcę zmieniać swojej pozycji na boisku. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To już 7 lat jak trenujesz piłkę, bardzo fajnie, oby tak dalej :) Masz jakąś swoją ulubioną drużynę, której kibicujesz ?[/align]

 

[align=center]Tak mam nawet 2 :D Borussia Dortmund i FC Barcelona.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sama osobiście wolę Real ^^ Poza piłką nożną, wspomniałeś, że interesujesz się motoryzacją i grami komputerowymi.[/align]

 

[align=center]W jakie gry lubisz grać najbardziej?[/align]

 

[align=center]W Counter Strike 1.6, Battlefield 3, Fife 2014 i inne.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też lubię grać w CS-a :) Jakie masz plany związane z przyszłością?[/align]

 

[align=center]Jeszcze tak dokładnie nie wiem, co będę robić. Czas pokaże. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Racja:) Myślę, że jeszcze masz trochę czasu, by się nad tym zastanowić. A powiedz mi, jakie są Twoje wrażenia, odnośnie pobytu na Multi-head? w jaki sposób tutaj trafiłeś?[/align]

 

[align=center]To wszystko zaczęło się od mojego kolegi od którego też mam CS-a. Pewnego dnia zaproponował mi, abym zagrał z nim na jednym z serwerów Cod Mod'a tej sieci. Spodobał mi się on, dlatego postanowiłem zostać tu na dłużej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Można powiedzieć, że standardowa historia:) Większość na tą sieć trafiła w podobny sposób:)[/align]

 

[align=center]Co robisz na co dzień?[/align]

 

[align=center]Na co dzień spotykam się z przyjaciółmi, chodzę na treningi, jeżdżę quadem i gram w CS-a. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś lubiany wśród swoich znajomych, czy raczej nie wyróżniasz się wśród tłumu?[/align]

 

[align=center]Jestem lubiany i to nawet bardzo. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem sobie rówieśnika.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] 

???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Opisz swój charakter, jaki jesteś dla innych, co w Tobie cenią najbardziej.[/align]

 

[align=center]          Dla innych jestem raczej dobry, staram się pomagać i w ogóle. Jestem bardzo wesoły i przyjazny.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakich cech najbardziej nie lubisz u ludzi?[/align]

 

[align=center]chamstwa, kłamstwa

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chyba większość społeczeństwa tego nie lubi, ale niestety, te cechy są coraz częściej spotykane wśród ludzi.[/align]

 

[align=center]Dobra teraz przejdziemy do muzyki i inspiracji. Masz swojego idola/ulubieńca, który Cię inspiruje i z którego bierzesz przykład?[/align]

 

[align=center]Moim idolem jest Manuel Neuer, ponieważ jest on dla mnie świetnym bramkarzem. Kiedy bronie, wzoruje się właśnie na nim.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To prawda ma chłopak talent. Nie za darmo rok temu, został wybrany, na najlepszego bramkarza świata.[/align]

 

[align=center]A jakiej słuchasz muzyki?[/align]

 

[align=center]Słucham rapu oraz muzyki własnej produkcji, czyli coś takiego, co robi CeZik. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pochwal się więc, swoimi ulubionymi dwoma kawałkami.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ten to ma pomysły xD No dobrze, jest ktoś, kogo chciałbyś pozdrowić?[/align]

 

[align=center]Tak, chciałbym pozdrowić Ciebie Marlenko, Przeworskiego Blanta, milo, kakadu i innych graczy serwera.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miło mi ;) Na koniec, powiedz, jakie jest Twoje największe marzenie.[/align]

 

[align=center]Moim największym marzeniem jest dostać się do jakiegoś bardzo dobrego klubu i nadal robić to, co kocham.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia w realizacji marzeń! Cześć ;)[/align]

 

[align=center]Cześć :D

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...