Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Klasa Assasin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem ponieważ gdy mam 96monet kończę misję na deagla i dostaje 4 monety znaczy mam już 100 po skończonej misji chcem wykupić klase Assasin [100monet/tydzień] i gry już naciska by ją odblokować zostaje cofnięty mi 1 kill w misji monety wracają na liczbe 96 i muszę zabić 1 osobe z deagla by dokończyć znów misje chodż ją już kończyłem z 10razy. Proszę o pomoc wrazie jak by coś nie zrozumiałego to pisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem podobnie.

 

Najpierw zrobiłem hasło na monety pod komendą /zadania Potem jak już miałem 100 monet znowu piszesz /zadania tam jest Sklep(monety) wyskakuje wpisz hasło, piszesz i powtarzasz od początku, czyli

 

/zadania->wchodzi na /sklep albo odbloku klase i wybierasz klase. Później zgłoś się do S@ albo Numbera aby dodali Ci na nick/SID assassnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za każdą wypowiedź kierującą do h@ daje warna. Nie wprowadzają nic do tematu i są tylko bezsensownym spamem. Co do tematu, postaram się dowiedzieć czy to jest bug serwera w co wątpię, bo wcześniej nie było z tym problemów, czy twój błąd. Na razie zamykam i będę starał się Ciebie poinformować, czego się dowiedziałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...