Skocz do zawartości
blejk

Blady na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blady

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem na kilku sieciach, w tym tutaj na 200 i 400

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7.5

Staż w CS-sie: 8 lat

Steam / NonSteam: steam (blady597) 

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty, umiem odróżnić cheteara od dobrego gracza, zgłaszam często na U@/steam. Admina straciłem z powodu malejącej aktywności, co obecnie po maturach nie bedzie problemem ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie zazwyczaj 2-3h obecnie własnie z powodu nauki do matury jednak na steam jestem aktywny ciągle.

Kontakt: blady597

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/BleJk/80.72.40.110:27008/(stary), http://www.gametracker.com/player/Blady/80.72.40.110:27008/ (obecny). Grałem również po stracie admina pod Nickiem Antek jednak nie będę udostępniał gametrackera, ponieważ z tego co widziałem ktoś już kiedyś grał pod tym nickiem.


Pozdrawiam Blady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem Ci tak Blady :

 

- nawet nie masz 7h w tyg na serwerze

 

- jakoś w moim odczuciu nie sprawdzałeś się wcześniej w roli admina

 

- dopiero od niedawna grasz znów na tym serwerze

 

- niedawno dostałeś 2 bany za źle postawione miny

 

Więc nie za szybko to podanie i może naucz się nowego regulaminu? Jestem na NIE

 

 

 

EDIT: Wyleciałeś za zerową aktywność, a taką samą masz teraz więc ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Powiem Ci tak Blady :

 

- nawet nie masz 7h w tyg na serwerze

 

- jakoś w moim odczuciu nie sprawdzałeś się wcześniej w roli admina

 

- dopiero od niedawna grasz znów na tym serwerze

 

Więc nie za szybko to podanie? Jestem na NIE

 

 

Do nicku Blady wróciłem ponad miesiąc temu, wcześniej grałem pod Antek i grałem więc myślę, że nie za szybko. Na serwer wróciłem na przełomie lutego i marca tak mi się wydaje. Skarg na mnie nie było i uważam, że się sprawdzałem. Admina miałem ponad pół roku tu i prawie rok na 400 więc chyba jednak się sprawdzałem inaczej bym stracił za coś innego niż aktywność. Swoje już odpokutowałem ale rozumiem to Twoja opinia. Pozdrawiam

 

 

@edit Ban za miny był kontrowersyjny, co starałem pokazać jednak temat został zamknięty, ponieważ ban minął.

 

A drugi Ban za miny to była pomyłka Gormita, co powinien potrwierdzić, ponieważ dał UB

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja aktywność nie jest zbyt zadowalająca, byleś już adminem na tym serwerze ale nie oszukujmy sie nie szło Ci to za dobrze, trafiały Ci sie często jakieś wpadki, mimo to serwer potrzebuje adminów ale czy na pewno sie nadasz?

 

 

 

jestem neutralny.

 

 

 

 

 

 

 

Powodzenia  :)

 

 

Aktywność na pewno się poprawi, 29 kwietnia mam zakończenie roku i mnóstwo czasu. Wiem popełniałem błędy ale już za nie odpokutowałem, myślę, że obecnie będzie dużo, dużo lepiej :)

 

 

Dzięki za wypowiedzenie mordeczko, pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-ogarnięty

 

-często zgłasza cziterów na u@

 

-kultura

 

-skoro był adminem na dwóch serwerach tej sieci to przemawia za nim również doświadczenie

 

 

 

 

 

TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja aktywność nie jest zbyt zadowalająca, byleś już adminem na tym serwerze ale nie oszukujmy sie nie szło Ci to za dobrze, trafiały Ci sie często jakieś wpadki, mimo to serwer potrzebuje adminów ale czy na pewno sie nadasz?

 

 

 

jestem neutralny.

 

 

 

 

 

 

 

Powodzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność troszke słaba, Twoje zgłoszenia są często bardzo mylne, plus bany za miny.

 

 

 

Niestety ale jestem na nie, ponieważ słabo ogarniasz regulamin, bedąc wcześniej adminem dawałeś graczom ss jeśli Cie tylko zabijali i olewałeś obowiązki admina.

 

 

 

To jedynie moje zdanie, być może zmieniłeś mentalność więc czemu nie, próbuj ! :) 

 

 

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność troszke słaba, Twoje zgłoszenia są często bardzo mylne, plus bany za miny.

 

 

Niestety ale jestem na nie, ponieważ słabo ogarniasz regulamin, bedąc wcześniej adminem dawałeś graczom ss jeśli Cie tylko zabijali i olewałeś obowiązki admina.

 

 

To jedynie moje zdanie, być może zmieniłeś mentalność więc czemu nie, próbuj ! :)

 

 

Powodzenia ;)

 

 

 

Bezzi serio Ty zwalasz na nieznajomość regulaminu? Przyganial kocioł garnkowi :D. A tak poważnie temat min został wyjaśniony wyżej natomiast nigdy nie olewalem obowiązków admina zawsze reagowalem na wiadomości. Zgłaszam się zazwyczaj z prośbą o sprawdzenie a nie że ktoś coś ma na pewno.

 

 

Dzięki za wypowiedź, pogadamy sobie na tseam xD

 

 

 

@edit Prosiłbym o zamknięcie tematu, spróbuję w innym czasie. A teraz nadrobie trochę godzin i postaram się udowodnić paru osobom ze wiele się zmieniło i zyskać w ich oczach.

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa jak i te drugie, które motywują do pokazania jak bardzo się mylą xD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...