Skocz do zawartości
Desire

Nie taki Morderca, jak go malują ! :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@Morderca[/align]

 

[align=center]Wesoły, uśmiechnięty, optymistycznie podchodzący do życia chłopak. Wielu może poznało go z tej gorszej strony, ale myślę, że gdyby zobaczyli, jaki jest to człowiek w realnym życiu, na pewno co niektórzy, zmieniliby o nim zdanie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hej Mordi! Ponieważ bardzo dawno temu był przeprowadzany z Tobą wywiad, pozwoliłam sobie odświeżyć Twoją osobę tym, którzy z nami zostali, oraz przedstawić tym, co do nas dołączyli w przeciągu tych 7 miesięcy.[/align]

 

[align=center]Jesteś gotowy na chwilę zapomnienia? ;D[/align]

 

[align=center]Hej Marlenko. To fakt, trochę czasu minęło, odkąd ostatni raz ktoś robił ze mną wywiad. Myślę, że nie zaszkodzi mi się drugi raz przypomnieć społeczności MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, jestem tego samego zdania. A więc na początek powiedz kilka słów o sobie.[/align]

 

[align=center]Dla tych, którzy mnie jeszcze nie znają - mam na imię Michał, mam 23 lata i jestem z Lublina.

[/align]

 

[align=center]Jestem fajnym, sympatycznym i miłym chłopkiem. Na co dzień, pracuję w firmie cukierniczej jako cukiernik. Często podróżuję po Polsce oczywiście służbowo i załatwiam różne sprawy.

[/align]

 

[align=center]Jestem technologiem żywności, lecz pasjonuje się w cukiernictwie i podążam tym śladem już od 6 lat.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, super! Fajnie, że masz pracę, która sprawia Ci tyle przyjemności. Nie wielu udaje się tak dobrze trafić, jak Tobie.[/align]

 

[align=center]Pochwal się teraz, co lubisz robić w wolnym czasie?[/align]

 

[align=center]W wolnym czasie słucham muzyki, spędzam czas z rodziną, znajomymi. Jak jest ciepło, chodzę popływać lub pograć w piłkę. Natomiast w okresie zimowym bardzo lubię jeździć na łyżwach, dlatego też, gdy chodzę na lodowisko, żal mi z niego schodzić. Oczywiście sporo wolnego czasu poświęcam na graniu w CS i siedzeniu na TS z wariatami, bez których życie byłoby nudne. 

[/align]

 

[align=center]Chciałbym, aby ludzie, z którymi miałem przyjemność być na zlocie, mieszkali bliżej mnie. Wtedy moje życie, już w ogóle toczyłoby się 24/h bez snu 365 dni w roku :D. Brakuje mi was!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nam Ciebie też Mordko! Przede wszystkim dzięki Tobie, ten zlot miał ręce i nogi, ponieważ potrafisz zagadać, pośmiać się, czy zrobić sobie z kogoś bekę :D (na żarty oczywiście). Umiesz się śmiać z samego siebie, i to jest też bardzo duża zaleta.[/align]

 

[align=center]Jeśli masz tyle w sobie entuzjazmu, to jesteś zadowolony ze swojego życia?[/align]

 

[align=center]Oczywiście, że tak. Grunt to zawsze i wszędzie potrafić się dostosować/wtopić w otoczenie niczym kameleon, i w razie nudy mieć dusze artysty i umieć rozkręcić towarzystwo, aby, było tak zajeb... super jak na naszych wszystkich zlotach :). Moje życie prywatne pokazuje co dzień nowe odsłony, napotykam się na nowe zadania i cele, które pokonuję z łatwością i bananem na ustach. Każdy człowiek w życiu, powinien pewnie iść do przodu i robić to, co lubi i co sprawia mu przyjemność, aby jego życie było pełne kolorów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tryskasz radością, wiele jest w Tobie pokory i zrozumienia. Chciałabym patrzeć na świat takimi oczyma jak Ty. Tylko pozazdrościć takiego pozytywnego nastawienia do życia :)[/align]

 

[align=center]A więc mam rozumieć, że odnosisz bardzo mało porażek?[/align]

 

[align=center]Uważam, że porażki są naturalne i nie ma osoby, która by jej nie zaliczyła. Oczywiście też miałem parę, lecz zawsze z nich szybko się podnosiłem i brnąłem dalej. Chyba największą moją porażką życiową był związek z pewną dziewczyną, który trwał prawie 5 lat, po czym musiałem z nią zerwać. No ale widocznie tak chciał los. A pozostałe, to takie standardowe, że tak powiem. Jak np. wypiek ciasta, które się robi z zamkniętymi oczami i nie wychodzi xD

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najważniejsze, że się nie załamałeś po tym związku, i nadal pozytywnie na to wszystko patrzysz. Ja też w swoim życiu miałam wiele porażek, z resztą, tak jak mówisz, bardzo rzadko zdarza się, że ktoś ich nie ma na swoim koncie. Takie życie, niestety.[/align]

 

[align=center]Teraz może coś o sporcie. Jakie dyscypliny sportowe preferujesz?[/align]

 

[align=center]Na pierwszym miejscu stawiam pływanie. Jak jest tylko ładna pogoda korzystam z niej i chodzę na basen, jezioro lub rzekę.

[/align]

 

[align=center]Pływanie sprawia mi wiele przyjemności, a jednocześnie frajdy.

[/align]

 

[align=center]I tak jak wyżej wspomniałem, łyżwiarstwo. Potrafię godzinami jeździć na łyżwach i nie odczuwać zbytniego zmęczenia.

[/align]

 

[align=center]Kiedyś nawet grałem drużynowo w hokeja.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To, że lubisz pływać, akurat zdążyłam zauważyć na zlocie:D Ja też bardzo to lubię, w końcu jestem spod znaku ryb :D[/align]

 

[align=center]Z resztą podejrzewam, że każdy, kto wszedł do tej lodowatej wody w Krzętowie (Ty, @Malu, i ja), musiał to lubić i nie groźne mu były prądy czy temperatura wody.[/align]

 

[align=center]Pomału zbliżamy się ku końcowi. Jest to dość standardowe pytanie, ale warto o nie zapytać. Jaki rodzaj muzyki słuchasz?[/align]

 

[align=center]Po pierwsze disco-polo, ponieważ towarzyszy mi ono non stop, gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię. A później kolejno techno, rap, reggae. A oto moje dwa ulubione kawałki:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=Cz7HGj5d8uM[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]oraz

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=p23gnxnRV2c[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fajne nutki! Pozytywnie, z resztą jak zawsze:D Na koniec możesz teraz kogoś pozdrowić :)[/align]

 

[align=center]No to chyba będzie to moja najdłuższa wypowiedź :) 

[/align]

 

[align=center]Zaczynamy :) chciałbym pozdrowić naszą kochaną Administrację : Panów Mateuszów ha :P idąc dalej, pozdrawiam Panów S@ : Pawła,Mateusza,Łukasza,Roberta oraz Michała. Oczywiście pozdrawiam resztę adminów na naszym forum, Opiekunów i Adminów wszystkich serwerów, jak i wszystkich, poszczególnych działów :redaktorów, grafików itp. Następnie, pozdrawiam Moderatora - Shootera,  z którym mam kontakt prawie co dzień. Zieloną, Olę i Kasiulę, za to, że zawsze mogę z nimi porozmawiać o wszystkim i pośmiać się. No i na koniec, pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu! Kocham was bardzo i  tęsknię. I oczywiście Ciebie Marlenko (Zosiu xD) i dziękuję za cudowny i wyczerpujący wywiad, było mi bardzo miło i przyjemnie. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]???[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja również Ciebie pozdrawiam i całuję Michałku, do zobaczenia na następnym zlocie! :)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pływanie... o mordi mamy wspólne zainteresowanie :D Ale nie dodałeś że lubisz też rzuty kłodą do wody :P basen ci nie da, tego co ci krzętów da! 15 ugryźień komarów w jedeną rękę i owce transwestyte która prześladuje wszystkich :P

 

 

 

PS: Bez kitu do tej pory nie wiem czy to ona, czy on o.O

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...