Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Ogranicznik pingu

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam. Wróciłem tutaj po przerwie, ale nie podoba mi się jedno, ponieważ jeżeli admin sprawdza gracza, a go wywala serwer, bo jest ten ogranicznik pingu to jak ja mam grac i sprawdzić daną osobę?! Proszę to o usunięcie, albo zwiększenie do 110+.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]P.S Mam komputer zastępczy i internet inny, więc nie mam jak grać, bo mnie wywala.  [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proszę o pomoc.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi ten plugin nie jest potrzebny, to admin jest od tego na serwerze, aby kickować, bądź banować graczy ze zbyt wysokim pingiem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh ja wiedziałem że tak będzie jak nie było pluginu było zle jest plugin też jest zle ,tak jak napisał kolega @up admin jest od tego żeby takich graczy z pingiem kickować 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


źle szef mówisz plugin nie wywala odrazu jak tylko pokaze sie ping 100 na sekunde tylko sprawdza czy sie utrzymuje

 

 

 

chcieliscie ten plugin był wgrany niech reszta adminów się wypowie z tego serwera na koniec eryk ogarnij i napisz do mnie czy zostaje czy usuwamy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

August, mylisz się. Jeśli gracz ma stabilny ping, wynikający z jakości jego łączą, to nawet przy 100 może spokojnie strzelać jeśli nic nie skacze.

 

 

 

 

Jest akceptowalny przeze mnie :D

 

 

 

Wiem jak działa ten plugin, ale Ja często kickuje nawet ludzi poniżej, jak widzę skaczący ping (15-80). Taki jest gorszy od 120 pingu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...