Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[ZAMKNIĘTY][UB]JB odwołanie od bana


Reprezentant

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Reprezentant

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj 19:32

Mapa: nie znam

STEAM_ID / IP: macie w amxbans

Uzasadnienie: 2 dni temu dostałem bana ale został on skrócony do 24h dzisiaj wchodzę na serwer i dostaje bana z powodem aktywny. Tutaj link do poprzedniego odwołania http://multi-head.pl/topic/40222-jb-odwo%C5%82anie/

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Powod: 'Aktywny'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:1:1401662587'

[AMXBans] Twoje IP: '79.186.75.14'

[AMXBans] =======================================

Proszę o ub. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ban na 24h na ip: 79.186.90.226 STEAM_1:1:629353595

 

Więc tak bana dostałeś na 24h, lecz 24h nie odczekałeś wbileś dnia następnego na zmiennym ip: 79.186.82.142 po czym gdy mnie zobaczyłeś uciekłeś z serwera:

 

amx_last 3h przed końcem bana:

 

Reprezentant STEAM_1:1:327625851 79.186.82.142 Aktywny - ban na 7 dni za aktywny na to,

 

dzisiaj znowu cie zobaczylem na bardzo podobnym ip co świadczy, że masz zmienne:

 

Reprezentant STEAM_1:1:1401662587 79.186.75.14 z Aktywny 2

 

więc znowu dodałem bana na 7 dni.

 

 

79.186.90.226

 

79.186.82.142

 

79.186.75.14

 

Ewidetnie zmienne ip.

 

 

@ do modów

 

Pierwszego bana na aktywny nie ma w bansie bo był dodany przez konsole po ucieczce "amx_addban",

 

Wszystko dt. bana z amx_addban może potwierdzić Malu, ponieważ pierw to z nim konsultowałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duupaa jasiu karuzela , tak mam zmienne ip ale od 2 dni nie byłem na cs tym bardziej wczoraj bo miałem cały dzień zapiernicz, po za tym to co sobie napisałeś to  wsadź sobie w swoje 4 litery bo każdy może sobie tak napisać i  to żaden dowód, brak ss lub demka. Tyle ode mnie . ELO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malu jest moim dowodem bo przed zbanowaniem pierw pytalem go czy jeszcze masz bana i o ip poprosilem. A jak sie zgodzilo to powiedzialem malu ze daje bana :)

 

I dodalem..

 

(Na ip i na sid z ns)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sid z dzisiaj.

 

Napisalem, ze steam bo wydawalo mi sie, ze miales avatar. Mozliwe, ze ze steamem sie pomylilem Ale reszta sie zgadza.

 

@edit

 

Poprawilem to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś biegałeś na dd2/inf na IP 79.186.75.14, zaciekawiło mnie to ponieważ SpalonY dodawał Ci bana na 7 dni. Faktem jest również, że tego bana nie można zobaczyć ponieważ jest dodany przez konsole. Nie interesuje nas czy grałeś Ty lub Twoja rodzina, ban słuszny lecz w związku z tym, że nie jest to ban za czitowanie skracam go do tygodnia. Wiemy, że masz zmienne IP lecz gdy zostaniesz przyłapany na grze przez okres 7 dni, dostaniesz bana permanentnego. Temat uważam za wyczerpany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...