Skocz do zawartości
dawcamocywnocy

[UB]ubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje , że campers ma nie zbite dowody na nie uczciwą grę z mojej strony ,jeżeli jednak planuje odstawiać podobny cyrk jak w tym temacie http://multi-head.pl/topic/38889-dobrygracz/ co jest wysoce prawdopodobne (bo jak wiadomo nie ma on zielonego pojęcia o tej grze) prosze o zabranie mu rangi admina ponieważ straciłem przez niego dzisiaj wystarczająco dużo czasu ..tymczasem poczekam na demko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LOL napiszcie jak ściągnąć demko hltv :D gdy klikam link hltv nie ma żadnego demka są tylko jakieś reklamy -_-

 

 

 

po 2 ubt nie widzi hl1 framework -_- u niektórych graczy z top.. no comments a gdy ss czy dema daja ub :D reason: nic nie ma..

 

 

 

jak nie ma tych hltv dajcie mu ub a sam mu nagram demko nawet nie bedzie wiedział kiedy ^^ ale i tak dostanie ub (j. w.)

 

 

 

P.S. zaczyna się robić śmiesznie na serwie ci co tego używają dostają ub bo (j. w.); wylane mam na "karanie" poświęcam wam swój prywatny czas aby pomóc wam pozbyć się cziterów z hl1 (np. no1special czyt. bla (niby pro :D śmieszni jesteście) [chcecie link do tego czita? only pw] lub dobrygracz; lagi; num_-) i in. g...em a wy macie to w d... i dajecie takim ub.. no comments

 

 

 

pozdro..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

edit: news wysłany do jednego z adminów

 

 

 

"http://multi-head.pl/topic/40176-ubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb/ chcecie grac z czitami z hl1? daj ub ja mu nie dam 2 raz bana ode mnie nie wylapie"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niech sie cieszy wysokimi statami skoro ma inne małe ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

zmarnowałeś tylko mój czas następnym razem nie banuj mnie tylko zbierz odpowiednie materiały i załóż temat w zakładce zgłoś czitera o ile funkcja admina nie zostanie Ci odebrana ....

 

 

 

 

ty marnujesz swój wyjdź na dwór przejdź się a nie przed kompem non stop

 

 

 

słowa dotrzymuje (graj na swoim new nick z hl1; dlaczego nick zmieniłeś?)

 

 

 

P. S. temat dot. ub a nie rozpisce kto co komu i ile czasu..

 

 

 

 

 

edit: wy się ośmieszacie

 

 

 

w takim razie ub and /close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...