Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][POMOC] Ping.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Opiszę wam tutaj mój problem, mam nadzieję, że coś poradzicie.

 

Otóż wczoraj (tj. 29/08/14) wysiadł mi komputer. Dzisiaj (tj. 30/08/14) z rana zawiozłem go do serwisu. Coś tam orzy nim grzebali, reinstalowali system, formatowali itp. Zrobili go prawie od ręki (po jakiejś godzinie jak jeszcze byłem w mieście, więc od razu mogłem go odebrać). Zabrałem sprzęcior, wróciłem do domu i normalnie wszystko do niego podpiąłem. Odpalam go i widzę, że zachowali mi niektóre pliki sprzed formatowania. Między innymi steama (folder "STEAM" który zgrywałem +/- poł rou temu). Tak więc wrzucam owy folder do C/prgram files/. Kopiuje się, wszysto cacy a ja w tym czasie pobieram TS3. Okej, wszystko działa, pomyślałem, że jest zajebiście. Odpalam CS,  wbijam na jakiegoś publika, a tu zawiechy. Co ok 2 minuty ping mi podskakuje do ok. 200 i w prawym górnym rogu pojawia się EROR. Zawiecha trwa ok 5 sekund i wszystko wraca do normy. Zdenerwowałem się, wyłączyłem CS i zająłem się czymś innym. Myślałem, że problem sam się rozwiąże. Niestety nie stało się tak. Po ok. 2 godzinach wołali mi na mixa, a że ja "kulturalny" to przecież nie odmówię =D. Wtedy pojawił się jeszcze jeden problem. Po znalezieniu przeciwników do rozgryki oraz wbiciu na serwer coś gadaliśmy na sayu. Zdziwiłem się, bo gdy chciałem coś napisać, hud nie pokazywał liter które klikałem. (nie wszystkich, tylko niektóre).

 

#KONIEC

 

 

 

*

 

Wracając do problemu z pingiem - wtedy, gdy mam zawiechę na CS - podskaują mi parametry na TS a dokładie Pacet loss (do ok 10-15%) oraz ping ta do 200. Potem tak ja z cs (zawiecha spada - ping spada itp).

 

 

 

Proszę o pomoc, bo w taki sposób nie da się grać. Aż nerwa człowieka bierze. Dodam jeszcze, że gram poprzez WiFi. (W momencie skaknia pingu nikt z pozostałych użytowników internetu w domi nic nie pobierał itp.). Restartowałem router, ale to nie pomogło. Mam nadzieję, że mi pomożecie. ELO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz przez WIFI w tedy sieć jest słabsza niż przez kabel.

 

Miałem ten sam problem z Error i pewnie świeci się na czerwono 

 

Ja robiłem wszystko żeby tego się pozbyć i format komputera całkowity pomógł ale jeśli mówisz że ci go robili to wejdź na 

 

Speedy test.pl i zobacz jaki szybki masz internet. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

q0ej.png

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...