Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE][ Podanie ] By SmoroczeK

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Patryk

 

Wiek: 15

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: GG ; 51495620

 

Staż na forum: 5 Godzin, co prawda, ale myślę, że każdy ma szanse.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Powiem szczerze, nie miałem jeszcze tej rangi. Ale kiedyś trzeba spróbować.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Jak na razie żadne.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Stwierdzicie to po wywiadzie na dole.

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Powiem tak, około 10 godzin dziennie raczej tak, mimo to, że koniec wakacji mogę w szkole, siedzieć na tele.

 

 

 

[align=center]Kolor Błękitny (Ja)

[/align]

 

[align=center]Kolor różowy ( Ola)

[/align]

 

 

 

 

 

 

[align=center]1. Pozwolisz ze zacznę od pierwszego rutynowego pytania.Jak się nazywasz?

[/align]

 

[align=center]Nazwiska wolę nie podawać, ponieważ boję się spamu zaproszeń na fb. Mam na imię Olga.

[/align]

 

[align=center]Spoko miło nam Cię poznać.

[/align]

 

[align=center]2 .A więc teraz moja kwestia, Drugie rutynowe pytanie, to jak się znalazłaś na Multi-Headi co Cię skłoniło do pozostania na tej sieci ?

[/align]

 

 

 

 

[align=center] 

Znalazłam się tutaj dzięki serwerowi, na którym aktualnie mam admina, Spodobało mi się jak szybko i łatwo można tam karać, Wiedziałam już wtedy, że szybko z niego nie zrezygnuję. Po jakimś czasie poznałam tutaj ludzi, którzy są w porządku. Pasuje mi atmosfera. Najbardziej do pozostania na sieci namawiał mnie Malu haha.[/align]

 

[align=center]3. Naszym ostatnim rutynowym pytaniem jakie ci zadamy

,  jest  Jaki jest twój ulubiony, sport ?[/align]

 

[align=center]To zależy czy mam oglądać czy grać lub ćwiczyć, Oglądać najbardziej lubię piłkę ręczną, ponieważ cały czas coś się dzieje, sytuacja-wynik- może się szybko zmienić. Jeśli mam grać to wybierać piłkę nożną.  Siatkówki nie lubię, ponieważ jestem za niska xD Jeżdżę dużo na rowerze... Wydaje mi się, że to wszystko.[/align]

 

[align=center]Dziwne, pytanie będzie, ale chcieli byśmy wiedzieć czy spożywasz alkohol  ?

[/align]

 

[align=center]Bardzo rzadko, sporadycznie,

 Jeśli jest jakaś okazja. Mam słabą głowę,Wolę uważać, słabo wygląda pijana (ładnie napisane) kobieta [/align]

 

[align=center]5. Skoro spożywasz alkohol to jakie jest najciekawsze miejsce gdzie doszło do spożycia?

[/align]

 

[align=center]Do spożycia haha oczywiście alkoholu :)

 Uważam, że nie było żadnego specjalnego miejsca, głównie to domówki, ogniska itp[/align]

 

[align=center]6. przejdźmy już do następnego pytania, powiedz nam Co byś zrobiła gdyby jutra miało nie być ?

[/align]

 

[align=center]To bardzo trudne pytania jak dla mnie ;D

 Na pewno bym chciała ostatni raz porozmawiać z kilkoma osobami... zjeść coś dobrego :) Po prostu się dobrze bawić, bez obaw o konsekwencje, bo przecież jutra nie będzie.[/align]

 

[align=center]czy wierzysz w prawdziwą miłość? I czy kiedykolwiek ją przeżyłaś ?

[/align]

 

[align=center]Oczywiście, że wierzę

:) Nie przeżyłam hehehe myślę, że nie ma co się w tym temacie rozpisywać.[/align]

 

[align=center]Osoby które gorąco pozdrawiam to:

Geralt z Rivi, Proxx, adonai29, Malu, Spalony, Strajk, Evo, HardeQ, n-ty, NumberObe, Norbi, Malin oraz tych o których zapomniałam ;D[/align]

 

[align=center]Dziękujemy za mile spędzony czas i życzymy Ci sukcesów na naszym forum, jak i sukcesów życiowych.[/align]

 

[align=center]Ciebie ostatecznie też.[/align]

 

[align=center]Dzięki.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowane nie..:

 

-wiek

 

-ilość postów

 

Poznaj ludzi, zdobądź posty i spróbuj wtedy. To prawda, że wywiad jest na prawdę niczego sobie, ale pozostałe czynniki niestety zmuszają mnie, aby dać negatywną odpowiedź.

 

Spróbuj poźniej, a zapewne będe na tak!

 

@Edit: I te pytania z alkoholem.. po prostu powiem dziwne. A najciekawsze miejsce ze spożywaniem alkoholu to już system rozwaliło :P

 

Najciekawsze miejsce gdzie lubisz spędzać czas z przyjaciółmi - git.. ale.. tego sie nie spodziewalem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słaby wywiad. myślę, że to powinno decydować o akceptacji/odrzuceniu podania, a nie jakieś posty. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...