Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Powracam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Russkan. 

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Baardzo duże, jestem z tym serwerem od praktycznie początków jego istnienia

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: Ponad rok, dużo umiem

Steam ID: 

 

 

Steam_ID: 0:1:69830597

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/%60Russkan./185.36.170.7:27028/ 

 

https://www.gametracker.com/player/%60Russkan.%20%7C%7C%20MH%20Gaming/185.36.170.7:27028/  serwer się zmieniał więc dawne nicki gdzieś wcięło :P Jak już mówiłem jestem od początku ego serwa więc 30h to pestka w całym arbuzie xD

Dlaczego TY .!: Poświęciłęm na ten serwer dużo czasu, wszystko przemyślałem, lekko mnie poniosło (ściśle mówiąc). Po co się obrażać o jedną drobnostkę (chociaż powiem że dupadupadupa był dobrym admiem)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kilka godzin

Kontakt: Steam: Russkan albo pw forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie . Powód ? Dwa dni temu odszedłeś...

 

A właśnie ze to jest powód , gdyż widać , że jesteś niedojrzały i nie dorosłeś jeszcze do tej funkcji . Idź placz z kolega z ktorym odszedłeś ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na nie . Powód ? Dwa dni temu odszedłeś...

 

 

To nie powód ;) Poza tym, opiekun adminów podejmuje decyzje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE , ponieważ odchodzisz i znowu chcesz admina ? Niech teraz dupadupa da Ci admina na serwerze jak go tak kochaliscie ze przez niego po odchodzliscie . Jeszcze raz duzeeeeeeeeeeeeee NIEEEEEEEEEEE !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak ponieważ:

 

-jak to russkan powiedział "jest od początku istnienia serwera" ja tez wiec znam go i powiem ze jest dobrym adminem nie ma z nim problemu a jak będziecie mu wytykać ciągle jedna porażkę to on nigdy się nie wybije ,

 

-godziny można nadrobić a z nim to nie ma problemu  :)

 

 

 

Pozdrawia Ilva

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem NEUTRAL.  Przez ten wasz "foch" straciłeś u mnie w oczach i w oczach H@ napewno... Mówiłem Tobie na TSie, żebyś to przemyślał, ale ty wiedziałeś lepiej ... 

 

Fakt, ogarnięty jesteś, wiek itp. OKEJ ale ta akcja z dupą... Ehhhh 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na NIE , ponieważ odchodzisz i znowu chcesz admina ? Niech teraz dupadupa da Ci admina na serwerze jak go tak kochaliscie ze przez niego po odchodzliscie . Jeszcze raz duzeeeeeeeeeeeeee NIEEEEEEEEEEE !!!!!!!

 

 

Nie wracaj do tamtej sprawy :)

 

A co do podania to jestem na TAK

 

Ogarnięty, pomocny gracz, jest z serwerem od początku.

 

Zwyczajnie chłopaka poniosło i napisał rezygnację, ale jak widać przemyślał błąd i chciałby wrócić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Większość osób, co odeszła przez głupotę dostała ponownie szansę, więc i ty ją dostaniesz. Mam nadzieję, że następnym razem pomyślisz zanim coś napiszesz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...