Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Ostatnie podejście.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:hmw0 !3u$zeK

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Duże, miałem własny serwer.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10

Staż w CS-sie:4 lata.

Steam / NonSteam:STEAM/NON STEAM.

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=hmw0+%213u%24zeK&Search=Search

Dlaczego TY .!:Znam się w porządkowaniu serwerów.Chciałbym,aby na serwerze zapanowała kultura, ponieważ bardzo często ludzi ponosi i robi się problem, również chciałbym zwalczyć tą małą grupę cziterów, która bardzo często pojawia się na serwerze. Mam wysokie doświadczenie w byciu adminem, jeszcze nie dawno prowadziłem własny serwer. Potrafię odróżnić gracza czystego, a odpalonego. Lubię bardzo pomagać nowym graczom jak i tym mniej doświadczonym, serwerownia jest bardzo dobra, ale chciałbym jeszcze bardziej zareklamować COD'a.   :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4/8h.

Kontakt:gg:37749207, skype:kuba.murawiecki, pw.

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum +

- Posiadanie mikrofonu +

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich +

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy+/-

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze +/-

- Minimum 30h przegrane na serwerze +

- Obowiązkowo aktywne konto steam +

- Minimum 16 lat +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc jestem na TAK

 

 

 

-Spełnia wymagania;

 

-Często na serwerze;

 

-Udziela się na forum;

 

-Stara się pomagać innym;

 

 

 

Jedyne co można mu zarzucić to czasami przeklnie ale to każdemu się zdarzy więc pracuj nad sobą aby do takich sytuacji nie dochodziło :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy+/-

 

 

 

Sam stwierdzasz, że nie kontrolujesz siebie, a ty musisz godnie reprezentować bo aktywność serwera też zależy od osób, które dbają o pożądek, a jak nie jesteś pewny jak zareagujesz na prowokację, ośmieszysz się i ludzie stwierdzą "Nie gram tu bo gówno admin".

 

 

 

 

 

 

 

Potrafię odróżnić gracza czystego, a odpalonego.

 

To chyba każdy potrafi będąc na obserwatorze, reakcja odruchu i nie musisz odróżniać bo robisz ss'y dla pewności bo nigdy nie wiesz czy ktoś ma skilla a kto noobem życiowym jest.

 

 

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie .

 

Nie dojrzaly na admina

 

Grasz na ns

 

Oszukales mnie

 

Grasz tutaj tylko zeby miec adma a jesli nie dostaniesz to odejdziesz z serwerowni sam tak powoedziales na ts'ie

 

Brak kultury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha..ludzie nie moge z was, gumiok masz mi coś do powiedzenia, powiedz mi to sam w oczy, albo na ts'e, nigdy nie powiedziałem, że odejdę z serwerowni jak nie dostane admina, pokaż dowód, gumiok Ty jesteś przegrany na tej serwerowni, nie powinieneś mieć prawa głosu bo robisz wszystko na złość każdemu bo Ci zabrali admina, powód "Dawanie Ub kolegom" żałosne.. Gram na ns bo mogę, nie jest w regulaminie napisane, że nie, jeśli dostane adma zaczne grać na STEAM proste.. Oszukuje ? haha..założyliśmy się w ogóle o coś, masz jakiś dowód ? Raff, dałem "+/-", ponieważ czasem zdarzy się powiedzieć coś wulgarnego i wtedy jest nieciekawie. CHAPON "Grasz często na ns" nic nie wnosi do podania, admin "OmI" też gra często na ns i co ? Dziękuje za wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem osoba nie jest godna admina widac to po jego wypowiedzi @up  nic dodac nic ujac ;) tyle w tym temacie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesteś żałosny, ponieważ powinieneś jakoś dogadać się i podać powód, który by nas przekonał lub nas zapewnił a ty jak dziecko skok w bok i mordę drzesz, a jak taki cwany chętnie powiem Ci na ts'ie "miłe" słowo. Nigdy admina temu człowiekowi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jeśli dostane adma zaczne grać na STEAM proste..

 

 

 

 

Co jak dostaniesz Admina to dopiero kupisz steam... Jestem na Nie bez steama. Jak bd miał steam to jestem gotowy  dać ci TAK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...