Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Niesprawiedliwy Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na admina . Wchodzi On na serwer przeważnie o godz. 23:00 - 2:00, kiedy niema już większości ludzi i adminów na serwerze, wiec jest On jedynym adminem na serwerze o tej godzinie. Banuje on przeważnie niesprawiedliwie i kiedy ma swój własny kaprys. Zbanował On mnie dzień wcześniej za "wh" nie sprawdzając nawet w jakikolwiek sposób czy takowe posiadam. Dzisiaj dostałem UB i mogę znowu grać. Dzisiaj chciałem sobie pograć z kolegą, ale kolega dostał bana za "obrazę" na 1 dzień. Żadnej obrazy nie było tylko jedno niecenzuralne słowo z jego ust, ale duma i poczucie wolnej ręki ze strony admina pozwoliło mu na swobodne zbanowanie mojego kolegi na 1 dzień. Podsumowując chciałbym abyście dali UB mojemu koledze i także o zmniejszenie pola do popisu adminowi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co nie będę nawet tego czytać - najpierw dostosuj się do wzoru i nie zapomnij o dowodach, bo w przeciwnym razie skarga wyląduje w koszu, a Ty zostaniesz ukarany ostrzeżeniem od moderatora ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...