Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie na Recenzenta - KamilC13

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 20

Staż na forum: 3 miesiące,

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Brak, jestem aktywnym administratorem serwera OnlyDD2 #1.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7 w razie czego będę wspomagał się pomocą słownika w przeglądarce :)

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: Zazwyczaj jak biorę się za robotę, staram się ją wykonać solidnie i bez fuszerki. Chciałbym aby w tym miejscu też tak było.

Przykład jednej recenzji ( napisana samemu, internetem można się wspomagać):

______________________________________________________________________________________________________________

Euro Truck Simulator 2

1285715234.jpg


Kolejny symulator spod rąk znanych nam już twórców takich serii symulatorów jak: German Truck Simulator czy pierwszej części Euro Truck Simulator. Firma, która odpowiada za odsłonę drugiej części gry to SCS Software.



Akcja przebiega na terenie całej europy, mamy możliwość zasiąść za sterami znanych nam z naszych dróg ciągników siodłowych marki Scania, Daf, Man, Mercedes-Benz, Renault, Volvo czy też Iveco i wyruszyć w drogę na drugi koniec europy. Podczas wyprawy do Wielkiej Brytanii zauważymy że ruch jest tam lewostronny. Nie zapomnijmy też przestrzegać zasad ruchu drogowego, bo niestety zostaniemy srogo potraktowani.


Konstruktorzy gry dali nam wysoki asortyment części do wyposażenia naszych ciągników i ulepszyć je według naszej wyobraźni. Mamy również opcję prowadzenia firmy, co daje nam możliwość zarobienia dodatkowej gotówki. 


Na sam start otrzymujemy 8 tysięcy polskich złotych, lecz do pierwszej naszej wymarzonej ciężarówki musimy bardzo długo pracować lub po prostu zaciągnąć kredyt. Pierwsze kilka ładunków wykonujemy w firmach, które nam zlecają przewóz. Dostajemy od nich ciągnik jak i ładunek. Musimy go dostarczyć w wyznaczonym czasie jak i nie możemy się dopuścić do jego uszkodzenia. Za uszkodzenia czy opóźnienia w dostawie będziemy karani grzywną przy rozliczeniu. 


Dla poprawienia realizmu gry, możemy uruchomić w opcjach tryb realistycznego spalania, symulację pneumatycznych hamulców czy też włączania całej elektryki podczas uruchamiania ciężarówki. Ostatnio również wyszły aktualizacje, które poprawiają masę błędów jak i również dodają kilka ciekawych rozwiązań. Wcześniej nie mogliśmy dojrzeć piękna lakieru, teraz mamy taką możliwość malując nasz ciągnik lakierem metalicznym. Również możemy też ustawić fotel według swoich upodobań, bliżej lub dalej deski rozdzielczej, lecz przed wyruszeniem w drogę nie zapomnijcie ustawić lusterek!


Twórcy gry nie zapomnieli też o bardziej wymagających graczach, którzy chcą zmodyfikować grę według własnych upodobań. Dodawać możemy przeróżne rzeczy od nowych ciężarówek, po części wyposażenia. 


Gra wspaniale współgra z kierownicą firmy Logitech G25 czy G27, razem z nim idealnie odczujemy klimat kierowcy ciężarówki. 


Oczywiście nie zapominajmy o wspaniałej oprawie graficznej, która poprawiła się o 120 stopni. Specjalnie pod nową część został opracowany nowy silnik graficzny, który pozwoli wyciągnąć z tej gry najlepsze jej aspekty. 


Przedstawiam kilka fotografii wykonanych w 100% przeze mnie, postaram się ukazać wygląd mojego Daf'a. 

53721399791835093514.jpg

38617222322533315552.jpg

 

89511938611568073411.jpg

 

28406186561167407705.jpg

 

 

Gra nie posiada dosyć wysokich wymagań sprzętowych, lecz dla pragnących je poznać zamieszczam je poniżej:

Minimalne:



 

System Operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 z najnowszymi aktualizacjami,
Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 2.4GHz,
Pamięć RAM: 1 GB
Karta Graficzna: Zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM, oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 2.0(Nvidia GeForce FX5500 lub ATI Radeon 9600)
Karta Dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 2 GB (Dla podstawowej wersji gry)

 

Zalecane:
 


System Operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1 w wersji 64 bitowej,
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2GHz lub AMD Phenom x2 2.2GHz,
Pamięć RAM: 2 GB
Karta Graficzna: Zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 512 MB VRAM, oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 3.0(Nvidia GeForce 8000 lub ATI Radeon HD3000)
Karta Dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 2 GB (Dla podstawowej wersji gry)

Przypominam, gra jest bardzo wciągająca. Potrafi wciągnąć na wiele godzin, na poprzednim profilu jaki miałem udało mi się przejechać równe 120 tyś km, na następnym uzbierałem 80 tyś km, licząc wszystkie jakie zakładałem po modyfikacjach ok 40 tyś km się nazbierało. 


A żeby tyle kilometrów w tej grze przejechać, trzeba na prawdę sporo czasu jej poświęcić.


Życzę miłego czytania recenzji. Została ona w 100% napisana przeze mnie, jedynie porwałem z internetu okładkę pudełka jak i wymagania sprzętowe.


 

____________________________________________________________________________________________________________

 

Coś od siebie: Mam nadzieje że recenzja jest napisana tak jak powinna. Moim zdaniem w każdej recenzji powinny znajdować się najważniejsze jej aspekty, które ja przedstawiłem. 


Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, nie jestem łapaczem rang czy kolorków. Również nie mam zamiaru zbierać bezsensu postów, a tak pisząc recenzje mógłbym zwiększać ich liczbę. Pozdrawiam, Kamil.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...