Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie....

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: FonTeK / ManiaK

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże.. Na tej sieci bardzo duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 7 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Nie będę pisał o tym, ze nie ma adminow itd. Bo admini są. Robią to co mają robić.. Ale czasami nie nadąrzają i pasuje im pomóc.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz sporo.. Po kilka godzin

 

Kontakt: Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

Dla mnie jestes nie mily.

 

Obrazaasz mnie

 

Na serrwerze juz nie grasz bo nie masz adma wiec po co grac :)?

 

Nie nadajesz sie moim zdaniem.

 

Przez micro tez leca same grozby od cb ;) np : nie blocz frajerze bo ci perma pierdo*ne zaraz... Same wulgaryzmy. Tylko jak ty chcesz tego perma dwc xdd jak nie masz adma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory za wypowiedz.

 

Chapon bez mozgu.. Nie odzywaj sie a skoro jestem cziterem to krec mi demka...

 

Wwgl nie reczysz za. Sb czyli ze co. Niby ?! To byl moj glos wiec odpierd*l sie i nie spamuj tu przyje*ie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chapon.. Spokojnie.. Mnie juz przepraszał za to ze bzdury gadał w innych podaniach.. Nie ma co się burzyć. Z takimi ludźmi trzeba na spokojnie.. a jeżeli kolego Gumiok na mixach niszczysz nam grę i zabawę to nie dziw się ze wyklinamy Cię. ;) A co do tego perma.. Mówiliśmy na mixowym. I tam bez problemu możesz złapać. ;)

 

Dziękuję za wypowiedz w podaniu..

 

 

PS.. Dlaczego gadasz takie bzdury skoro nie masz ani jednego dowodu.. Nagraj mnie w takiej sytuacji to oddam Ci szacunek i przeproszę..

 

 

Edit. Gumiok.. Dziękuję Ci za glos w podaniu i skoncz juz pisać takie odpowiedzi bo robisz nam spamik..

 

Po koleżeński Ci radze ;) Bo któryś moderator być może wstawi Ci punkcik Warna, a robienie reklam nie jest przyjemne ;). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

-Kolega ogarnięty

 

-Aktywny

 

-Spełnia wymagania

 

Powodzenia :)

 

 

 

A ty gumiok lepiej się nie wypowiadaj, pozwole sobie zacytować słowa gumioka z tsa "Mam wh ale tylko do dawania infa i sprawdzania cheterow". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

-aktywny na serwie jak jestem to go widzę;

 

-nie widziałem problemów z nim;

 

-sprawia wrażenie ogarniętego;

 

-piastował już posadę admina na tej serwerowni;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral:

 

Zaczniesz grać częściej dopiero jak dostaniesz admina? Bo widzę, że Twój GT od kilku dni jest słabiutki. :)

 

Ogarniasz rolę nie powiem, ale Twój język na ts trzeba czasem skrócić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie dorosłe jeszcze do roli admina. To że rekrutacji jest on nie znaczy że muszą przyjąć każdego. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral:

 

Zaczniesz grać częściej dopiero jak dostaniesz admina? Bo widzę, że Twój GT od kilku dni jest słabiutki. :)

 

Ogarniasz rolę nie powiem, ale Twój język na ts trzeba czasem skrócić. :)

Dziwne.. Bo nigdy Ciebie nie widziałem na naszym kanale na ts.. Nie słyszałeś mnie ani razu a tutaj jakieś wywody ciekawe prowadzisz.. Ale okey.. Dzięki za wypowiedz..

 

 

Co do drugiej osoby.. LPM.. Ty w ogóle grasz na cod 200? O jakim Ty dorastaniu mówisz bo nie rozumiem... Trochę taka pomroczność jasna wkradła mi się do głowy po Twojej wypowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Neutral:

 

Zaczniesz grać częściej dopiero jak dostaniesz admina? Bo widzę, że Twój GT od kilku dni jest słabiutki. :)

 

Ogarniasz rolę nie powiem, ale Twój język na ts trzeba czasem skrócić. :)

 

 

Duszek jak ja cb chyba ani razu nie widziałem na tsie u nas na kanale .... Więc Skąd ty mozesz o tym wiedziec? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SoBek i ManiaK wy chyba ślepi jesteście, przecież ja przez ostatnie 2 tygodnie siedziałem codziennie na kanale, mam świadków, Gumiok, SołtyS, nawet NortoN, Ciebie ManieK chyba z raz widziałem na Kanale...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duszku Fontek siedzi na TS3 ale coraz rzadziej na kanale cod 200. jak byś przeglądał to byś wiedział. A co do TS3 to teraz nie można mówić o TS3 bo jest tymczasowo inne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...