Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Przyszła gwiazda sportu!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@3p1c F41L - jeden z najlepszych i najporządniejszych administratorów Cod 400. Więcej możecie dowiedzieć się o nim w poniższym wywiadzie. Gorąco zapraszam do przeczytania lektury.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj serdecznie. Miło mi, że zgodziłeś się na udział w wywiadzie. Na początek przedstaw swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hej. Mam na imię Adam i mam 16 lat. Mieszkam w małym miasteczku Gniewkowo, które znajduje się obok Torunia w wojewodztwie Kujawsko-Pomorskim.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Możesz coś przybliżyć czytającym o swoim miasteczku?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest to małe misteczko, które ma swoje wady i zalety. Wadami jest to, że nie możesz tu nic osiągnąć ani wybić się w jakimś zawodzie. Natomiast zaletami są tu osoby - znam dużo ludzi i mam pełno przyjaciół.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przynajmniej się nie nudzisz, skoro masz przyjaciół. Co robisz w życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że idę do 1 klasy technikum. Na co dzień gram w piłkę, spotykam się z przyjaciółmi i oczywiście gram na serwerach MH.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grasz może w jakimś klubie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, gram w klubie w moim miasteczku od 6-7 lat.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, to ładnie, chyba piłkarz z Ciebie będzie :). Możesz powiedzieć coś więcej o klubie w którym grasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gram w juniorach młodszych w tej grupie. Można grać od 13 do 17 lat. Gram z młodszymi z mojego rocznika tylko jakoś z 2-3 osoby grają, więc jest cieżko coś ugrać. Seniorzy? No cóż - nie ma kasy w klubie, więc spadli do A-klasy :v[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, skoro piszesz, że ciężko jest coś ugrać to myślę, że pomimo poziomu trudności Twoja drużyna daje z siebie 100% na boisku. Odbiegając teraz od tematu. Jestem ciekawa jak radzisz sobie w szkole?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W szkole? Zależy z jakich przedmiotów. Tak jak na egzaminach to średnio. W domu raczej się nie ucze tylko wszystko zapamiętuje z lekcji. Z kilku przedmiotów mam 5,4, a z innych 3,2, więc to jakoś się wyrównuje. Myślę jednak, że jakbym się w domu pouczył to na spokojnie wyciągnąłbym średnią 4,0. Ale nygus jestem :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż za leń z Ciebie! :D. Osobiście radziłabym Ci jednak przysiąść do tych książek, później z tego lepszą pracę zdobędziesz - uwierz mi. Powiedz nam, jak Ci w ogóle poszły testy gimnazjalne?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No cóż. Z jednych przedmiotów dobrze, z drugich źle. Najlepiej poszła mi matematyka i język polski. Natomiast najgorzej poszedł mi angielski.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wnioskuję, że nie poszło Ci wcale tak źle, więc gratuluję. Miałeś długi, wakacyjny odpoczynek, który niestety dobiega końca. Jak już jesteśmy przy tym temacie to napisz jak spędziłeś te dwa miesiące wakacji?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo Dobrze. Szkoda, że już się kończą, bo wyskoczyłoby się jeszcze nad jakieś jeziorko czy posiedziało dłużej na dworzu z kumplami. Ogólnie przez wiekszość czasu w wakacje włąśnie miałem treningi. Wakacje były spoko tylko szkoda, że były takie krótkie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety, wszystko co dobre to szybko się kończy, ale cieszę się, że spędziłeś je w gronie przyjaciół i tego, co lubisz. Masz już może jakieś plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam zamiar skończyć szkołę bez żadnych przeszkód i znaleźć dobrą pracę. Jeżeli jednak się to nie uda to mam możliwość wyjechania za granice i tam będę mógł się uczyć grać w piłkę już profesjonalnie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę Ci powodzenia i wielu sukcesów! Przejdźmy teraz do Twojego dzieciństwa, napisz jak ono wyglądało?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak to dziecko mało siedziałem w domu, nie miałem komputera, więc wychodziłem na dwór i grałem w piłkę ze starszymi kolegami. Mieliśmy boisko pod nosem, więc mogliśmy grać do wieczora. Do domu przychodziłem tylko coś zjeść, no i oczywiście spać :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mógłbyś przytoczyć jakąś ciekawą historię w swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W wieku 10 lat pojechałem do kumpla na weekend. Wracajac od niego wieczorem odprowadzili mnie razem z jego tatą na przystanek. Była to zima. Było ciemno i wsiadłem w ostatni autobus i pojechałem. W czasie drogi zasnąłem i obudziłem się w Toruniu (25 km od mojego miasteczka). Na szczęście był w autobusie policjant i zadzwonił po moich rodziców.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Dobrze, że nic Ci się nie stało. Przejdźmy do świata wirtualnego. Powiedz nam jak trafiłeś na Multi-Head.pl?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na MH trafiłem z przypadku szukajac servera na google. Szukaliśmy cod mody i znaleźliśmy fajny właśnie na mh i zaczęliśmy tu grę z kolegami. Spodobało nam się i zostaliśmy na dłużej.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praktycznie standardowa historia. Można spytać z jakimi kolegami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Głównie z Immortalem, który jest tutaj też adminem na cod 400. Inni już w ogóle przestali grać w csa ;].[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, super. Jakie masz wrażenia jeśli chodzi o sieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze jest to najlepsza sieć na jakiej kiedykolwiek grałem. Jest tu dużo dobrych serwerów i mili ludzie na forum. Z niektórymi oczywiście były lekkie problemy, ale na szczęście nie ma dużo takich osób.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo cieszę się, że masz taką opinię o MH. Poznałeś już kogoś na sieci, kogo darzysz zaufaniem czy też dobrym kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Głównie admini na cod 400, bo to tam najwięcej i najczęściej gram. Najdłużej znam Evo. Pamiętam, że jeszcze nie miał admina na codzie 400 ani rang na forum. Jest jeszcze Ania ;) z którą zawsze można sobie pograć i wspólnie się pośmiać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, bardzo lubię te osoby :). Jaka jest Twoja ulubiona broń w cs?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiona broń to awp. Lubię grać z awp, coś przykampić, ale też lubię M4A1, lecz średnio umiem z tego grać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja to osobiście bardziej nie umiem z AK strzelać, rozrzut jest dla mnie nie do opanowania, a M4 ogarniam najlepiej z broni, które posiada CS. Napisz jaka jest Twoja ulubiona mapa w cs?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najbardziej podoba mi się gra na only dd2, ale lubię też inne mapy np inferno czy nuke. Lubię te podstawowe mapki, a nie jakieś wymyślanki typu westwood_mtk czy big.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj w klubie. Ja tylko na tej mapie uwielbiam grać. Co Ci się w niej podoba?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, jest to ogólnie chyba najbardziej znana mapa w cs. Pozycje CT i TT są wyrównane. Nie ma dużo kamperów jak na mapach westwood, w której połowa teamu przykampi z awp :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozycje faktycznie są wyrównane i to jest dobre. Jeśli natomiast chodzi o kamperów to powiem Ci, że na DD2 jest dużo miejsc, gdzie można przykampić jak zwyczajny bot, hehe. Ciekawi mnie skąd w ogóle wziął się pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze mówiąc to na początku nie widziałem jaki sobie mam zrobić ten nick. Nie chciałem dawać sobie np Adi od imienia lub coś w tym stylu, bo to jest taki popularny nick, więc tak kombinowałem i chciałem być oryginalny i tak jakoś wpisałem w google i mi się akurat ten spodobał. Ogólnie był to "Epic Fail" tylko pozmieniałem literki na cyferki i tak zostało :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, ciekawe. Przejdźmy do muzyki. Jaki gatunek Cię usatysfakcjonywuje?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie mam ulubionego gatunku muzyki. Słucham wszystkiego po trochu, co tylko mi wpadnie w ucho.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak powinno być. Zapodaj swój ulubiony kawałek muzyczny.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobry bit. Czas na sucharka, uwielbianego przez naszych czytelników.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co robi szyba w powietrzu?[/align]

 

[align=center]- Szybuje[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, świetny suchar! :D. Chciałbyś może kogoś pozdrowić na koniec wywiadu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, z chęcią. Pozdrawiam wszystkich graczy MH i oczywiście adminów cod 400.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci za poświęcenie swojego cennego czasu i oczywiście do zobaczenia w niedalekiej przyszłości.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuję, trzymaj się.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Madzia widzę, że ten wywiad potraktowałaś bardzo humorystycznie "Przyszła gwiazda sportu!" czy "3p1c F41L

- jeden z najlepszych i najporządniejszych administratorów Cod 400."

 

Bardzo mnie to rozbawiło. Epic jest słabakiem jakich mało. Z adminem też sobie nie daje rady, tylko z litości go trzymamy, więc widzę, że chciałaś mnie rozbawić :D

 

 

 

Ogólnie wywiad dobry, tylko wybrałaś złą osobę do udzielania odpowiedzi, no ale  Leci + ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...