Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga shady__

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 8;45 27.08.2036

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Shady__

 

Dowody: BUILD 6027 SERVER (0 CRC)

 

Server # 20

empty connected

Couldn't open file overviews/cs_assault_upc.txt. Using default values for overiew mode.

Couldn't open file overviews/cs_assault_upc.txt. Using default values for overiew mode.

empty is joining the Counter-Terrorist force

PTB: Zostales automatycznie przydzielony...

Wpisz 'amx_langmenu' w konsoli aby wyswietlic menu z wyborem jezyka

[COD:INFO] Aby wyswietlic menu questow wpisz /questy

Wpisz 'amx_help' w konsoli aby uzyskac liste komend

@di killed Misza with aug

[MODELE] Nie lubisz zmiennych modeli ? Wpisz  /modele to zamieni ci na podstawowe !

?????? ???????? ?????????? ???????: exec cstrike.cfg

?????? ???????? ?????????? ???????: clear

 

* Przywileje ustawione 

 

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)

Server # 21

empty connected

Couldn't open file overviews/de_dust2002.txt. Using default values for overiew mode.

Couldn't open file overviews/de_dust2002.txt. Using default values for overiew mode.

empty is joining the Counter-Terrorist force

.::Prawdziwy Palacz::. connected

Wolfo is joining the Terrorist force

"amx_nextmap" changed to "[not yet voted on]"

DivineMaster <3 connected

Shady__ is joining the Counter-Terrorist force

DivineMaster <3 is joining the Terrorist force

.::Prawdziwy Palacz::. is joining the Terrorist force

PTB: Zostales automatycznie przydzielony...

Witaj w Modyfikacji Call of Duty stworzonej przez QTM_Peyote (Edit by Del)

empty :  yo

Misza (RADIO): Fire in the hole!

Wpisz 'amx_langmenu' w konsoli aby wyswietlic menu z wyborem jezyka

ADMIN Shady__: glos wlasny

Shady__ zaglosowal na #1

Misza zaglosowal na #2

empty zaglosowal na #2

Wolfo zaglosowal na #1

SZklana zaglosowal na #1

Wpisz 'amx_help' w konsoli aby uzyskac liste komend

Pozostaly czas: 19:49 min. Nastepna mapa: [not yet voted on]

empty killed DivineMaster <3 with famas

ju---> connected

DivineMaster <3 zaglosowal na #1

DivineMaster <3 dropped

DivineMaster <3 has left the game

.::Prawdziwy Palacz::. zaglosowal na #1

ju---> is joining the Terrorist force

@di zaglosowal na #1

Jadles Kiedys Kota zaglosowal na #1

?????? ???????? ?????????? ???????: exec cs

Świadkowie: @di, wolfi

 

Uzasadnienie: Jedyne co mi się nie spodobało to jeśli admin po 1min mapy robi vote>>Wychodzi zmiana>> I samemu wybiera mape na zmiane bez vote na mape to juz jak dla mnie zbyt nadmierne wykorzystanie władzy.  Gracze sie oburzyli, więc postanowiłem porozmawiać z nim tutaj :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ziomuś wszedłem na serwer. Była mapa cs-assalut1337 czy jak jej tam. Było Nas 4. Więc zrobiłem vote " Zmieniamy na Coś mniejszego" ? - wszystkie głosy były na tak.

 

Więc wybrałem 2 mniejsze mapy dd2 i office- zgodzili się na dd2 i potem jeszcze raz zrobiłem vote dla jasnośći " Bierzemy dd2? " tak" wyszło.

 

A Ciebie Ziomek nie było więc nie gadaj że nie robiłem vote. 

 

Zauważyłem że cały czas mi dogryzasz na COD i buntujesz społeczeństwo żeby pisali na mnie skargę za nic. 

 

Ale spokojnie nie uda Ci się.

 

 

 

Tyle co mam do powiedzenia.

 

Pozdrawiam! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gwałć języka polskiego. Co do vota wyglądało to dokładnie TAK jak napisałem wyzej. Dodam, że już na tym duście olewał u@ i dalej grał. Na pytania czy cos robi cytuje "działam".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

MONIA<3 killed Majciak with m4a1

ADMIN Shady__: zgladzil VoLeNiK

*DEAD* KonskiNaplet :  bo niewykonuje

MONIA<3 killed toja with 

 

Swieże ;p Zgładził kolesia totalnie bez powodu tt 105sek do konca rundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże Kolego wyczuwam że jesteś Gimbem który jest mega zakompleksiony dla którego każdy Gracz to cziter.  Zgładziłem Volenika iż zablokował się. 

 

Co do u@ byłem na spect przez połowę czasu swojej gry i sprawdzałem Graczy. Wg żaden z nich nic nie miał ale dałem dwójce s'sy. A jeśli nie banujędanej osoby znaczy że nic nie ma! 

 

Jako że mam w tym doświadczenie Ty wiesz lepiej czy Ja?

 

 

 

Pozdro dla normalnych ludzi! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh każdy na kogo cos jest wyzywa ludzi od "gimbusów" On sie nie zablokował, ani nie prosił o slaj'a bo potem sie pytal o co chodziło. Szczerość to podstawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


empty2 napisałeś skargę na to co widzę w dowodach (zmiana mapy) czy na te następne rzeczy ? Jeśli admin przyjął zgłoszenie na u@, ale uznał, że nikt nie gra na wspomagaczach, to przecież nie będzie banował, bo Tobie się wydaje, że ktoś jest odpalony... Co do zgładzenia, to proszę o dowód tego, że to zgładzenie nie miało sensu, bo jeśli jest tak jak mówi admin, to miał prawo go zgładzić chociaż slapnięcie byłoby lepszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o najważniejsze czyli o zmianę mapy, to skąd mogłeś wiedzieć jaka jest sytuacja jeśli dopiero wszedłeś ? Z tego co mi tu wkleiłeś widzę, że rzeczywiście było po 4 osoby w drużynie i normalną rzeczą jest, że admin robi w takich sytuacjach vote pytając graczy czy zgadzają się na zmianę mapy na mniejszą lub bardziej popularną żeby ludzie weszli. Jeśli pytał się wcześniej czy chcą zmianę, to ja nie widzę żadnego problemu. A teraz zastanów się czy chcesz się dalej skarżyć na admina, bo jeśli jest tak jak on mówi, a Ty nie dasz tutaj dowodu, że jest inaczej, to osobiście poproszę moderatora żeby Ci wlepił warna za bezpodstawną skargę !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtrącę się. empty2 czy ty jesteś do końca normalny? Napisałeś skargę,że zmienił mapę skoro była za duża? Teraz wychodzi,że nie masz racji to dorzucasz jakieś pierdoły,które mają obciążyć Shady__ . Znam go bardzo dobrze i on samowolki nie robi i podejmuje przemyślane decyzje. A ty mi się zdaje jesteś na niego cięty z jakiegoś innego powodu. I dziwi mnie jedno. Niejednokrotnie były takie sytuacje na serwerze ze zmianą mapy i o dziwo żadnej skargi nie było. A wiesz dlaczego?(bo jest z dupy)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Porozumiewamy się tutaj w języku polskim, a łacinę zostaw sobie na inne okazje. Skarga nie ma sensu i nie masz żadnych dowodów, a zamiast ich dostarczenia spamujesz... Zgłaszam Cię do moderatora chociażby za wypowiedź wyżej, która nic nie wnosi do skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...