Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[BEZ UB][UB]odwołanie srx


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: srx

Godzina, data zdarzenia: 2014-08-26 07:38

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: Nie mam żadnego Lambert'a, nawet nie wiedziałem co to jest :) Gram czysto, żadnych aktywnych banów za screeny, zawsze wrzucałem i były czyste. Może mam jaśniejsze modele, nie wiem. Przy cs nic nie kombinowałem, gram tak cały czas i nikt nie miał wątów. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.

 

 

 

Link do ss: http://www43.zippysh...62171/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Adonai'em pozwolo mi się wypowiedzieć na ten temat.  SŁyszałem że kolega wyżej dostał z tych ssów bana za lamberta.

 

 

 

Kolega w/w chyba do końca nie wie co to jest lambert i na jakiej zasadzie działa.

 

Lambert nie rozjaśnia postaci tylko tło, które na tych ss'ach nie różnie się niczym od innych.

 

 

 

Postaram się wam przybliżyć działanie tego cheata.

 

 

 

Lambert - Cheat ten usuwa cienie z GRY, dzięki czemu możemy dostrzec przeciwnika za kampionego w ciemnych kątach, którego normalnie nie da się zobaczyć. Cheat ten nie ROZJAŚNIA modeli graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ciekawe podejście masz ;)

 

 

 

Twierdzisz, że te ssy są czyste tak ?:

 

 

 

http://www40.zippyshare.com/v/25673845/file.html - zostały zrobione wcześniej i admin sam się przyznał, że źle je ocenił

 

 

 

A tutaj masz swojego lamberta:

 

 

 

Jeśli waszym zdaniem te ssy są czyste, to ja nie wiem co powiedzieć...

 

 

 

Zapytałem się kilku osób, które zobaczyły te screeny m.in Eryka, Strajka, Posa o innych nie wspomnę, bo nie wiedzieli, że jest w ogóle coś takiego i podzielają moje zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzicie lamberta czy tylko udajecie? Nawet @SLODZIAK gotowca w postaci filmu wam dał, a wy nadal przy swoim.

 

Chciałbym poczekać na @jar|luki i niech on się wypowie.

 

 

 

 

 

 

 

A jeżeli że jakimś cudem to nie jest lambert to możecie mi wtedy range z UBT zabrać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi wrzucać filmiku bo doskonale wiem jak wygląda/działa lambert.

 

Chyba nie chcesz mi wmówić że na tych ss'ach widzisz lamberta ?  Sorki na dwóch ss'ach. Ja widzę rozjaśniony ekran cs'a, przyczyną takiego ekranu może być jakikolwiek program do rozjaśniania.

 

 

 

 

 

 

 

http://speedy.sh/sq2TR/zzzz.rar

 

 

 

Powiedz mi czym różnią się te ssy od siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxx nie pogrążaj się... Czy Ty serio nie widzisz tego świecącego się, że aż rażącego USP na respie CT ? Twierdzisz, że to program rozjaśniający co - modele i bronie ? Błagaam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gadałem na ten temat ze SLODZIAKIEM, i również doszedłem do wniosku, że jest to program typu  Gamma adjuster , służący do rozjaśnianie cieni w grach typu cs 1.6 itp.

 

Czyli po prostu lambert.

 

 

 

 

 

Wszystko wyjaśnione na pw :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...