Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Norti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NortoN

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem już kilka adminów na COD, ZM, DD2 ale to nie tu

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie wiem nie adminowałem od pół roku musiał bym sobie po przypominać

 

Staż w CS-sie: Jakieś 5 lat na serwach od 3

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/NortoN/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Chciałbym pomóc adminom w ogarnianiu serwa, ponieważ wiem że jak jest admin na serwie to leci do niego 100 skarg na u@. Zdarza się że jak nie ma adminów na serwie to ludzie skanują przed 7s, wchodzą na txt, nie wykonują celi a ja chciałbym temu zapobiec

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h na wakacjach a po nich to tak max 3h

 

Kontakt: Steam, Ts

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chapon chyba pomyliłeś sobie osoby. Nie wchodzę na txt. Nawet nie mogę bo klasa morderca nie ma takiego skoku a przed klasą morderca grałem strzelcem wyborowym, który także nie ma wysokiego skoku. A jeszcze niby jak łamie regulamin podaj przykład chcę się wypowiedzieć co  do tego mojego "łamania regulaminu" a i jeszcze przedstaw jakiś dowód.

 

 

 

A jeżeli chodzi o obrażanie graczy to niby kogo obraziłem niech ten gracz się wypowie zapraszam chce to zobaczyć.

 

 

 

Jeżeli nie masz dowodów to proszę nie oczerniaj mojej osoby a to co obecnie napisałeś to same kłamstwa.

 

 

 

Jestem człowiekiem bez konfliktowym a jeżeli jakiś się pomiędzy kimś nadarzy to staram się go rozwiązać bo po co ma być "burdel" na serwerze.

 

 

 

Jedyne zastrzeżenie jakie mogą admini do mnie mieć to mój wysoki ping. Po prostu mam takiego neta że nagle łapie ping po 2k.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Nie:

 

- Łamiesz regulamin (czasem txt.)

 

- Obrażasz graczy.

 

Jestem na Nie.

 

 

Nie wiem o czym ty mówisz tak jak koledzy wyżej. Ja jestem na TAK norton nigdy nie obraża, stara się przesteżegać regulaminu, nigdy nie spamuje na u@ tak jak ty, kiedy ktoś go zabije. Uważam, że nadaję się na tą funkcje, powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norton przepraszam Cię bardzo za to, iż że gram bardzo rzadko na tym codzie to się wypowiadam w twoim podaniu, ale gdy zobaczyłem wypowiedź CHAPONA to aż mnie krew zalała. Człowieku, ty masz czelność napisać o łamaniu regulaminu ? Dzisiaj ten gracz w godzinach przedpołudniowych wbił na CODA 400 bezczelnie grając z wh i aimem. Na mapie cs_assault ze statami ok. 95-9 wbił 2 nuke. Bardzo żałuję tego, że gracze grający w tych momentach na serwie ( i ja oczywiście) nie nagrali/nagrałem demka, bo by było po sprawie. Jeszcze raz bardzo przepraszam i życzę powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na neutral. daj się bardziej poznać na cod 200 :) lecz z przewaga na + bo wymagania spełnia na serwerze widziałem. nie słyszałem aby były z Tobą problemy...

 

 

 

do do Pana ,,CHAPON

" Zastanawiam się czy Ci nie zabronić się wypowiadać w podaniach.. Człowieku.. to ze wyleciałeś na zbity pysk z Admina 400 za swoją nie odpowiednie zachowanie i inne czynniki. to jest tylko i wyłącznie twoja wina i tylko twoja wina,... To ze nie dostałeś Admina na Cod 200.. to też jest twoja wina. ponieważ zamiast poprawić swoje zachowanie.. to Ty tylko je pogarszasz.. zgłaszasz na U@. 99,9% jest fałszywych do tego dochodzi.. Twoja lista banów za to i siamto : ( łamanie regulaminu) nie mówię tutaj o pingu. bo każdemu może się przytrafić.. Na prawdę.. ogarnij się. bo twoje posty i zachowanie woła o pomstę do nieba.. a Jak się nie ogarniesz.. wstawię.. na forum twoja listę.. banów... zobaczymy.. ile ludzi się wypowie.. i co powiedzą.. o Tobie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na TAK, dlaczego?

 

+Wiek,

 

+Steam

 

+Przegrane godzinki

 

+Ogarniety i mily

 

 

 

Funkcje admina jestem pewnien, ze ogarnie.

 

 

 

Powodzenia !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Na serwerze moze i nie łamie regulaminu ale na tsie nie jest kulturalny. Chodzi mi o to ze ublizasz... I mowisz na tsie gdzie kto jest nawwet jak ten ktos siedzi z nami na kanale a tego sie nie robi ...

 

NA NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I kolejna osoba mnie myli ja nikomu nie ubliżam nawet poza serwerem, a jeżeli chodzi o podpowiadanie to zdarza mi się podpowiedzieć ale nie wtedy gdy gracze którzy żyją są na ts'ie w przeciwnych teamach...

 

 

 

Ustosunkuje się do tego co napisał Morderca. Staram się integrować z innymi po przez rozmowy na cs jak i na ts ale jakoś niezbyt szybko to idzie do przodu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gumiok - kolejna wróżka, Ty też wyzywałeś na Ts i w grze. Nie wiem skąd miałeś admina, ale dobrze, że go juSZ nie masz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie. Na serwerze moze i nie łamie regulaminu ale na tsie nie jest kulturalny. Chodzi mi o to ze ublizasz... I mowisz na tsie gdzie kto jest nawwet jak ten ktos siedzi z nami na kanale a tego sie nie robi ...

 

NA NIE.

 

 

Wypowiedział się pan, który na mixach włączał wh i czitował, a potem twierdził, że nic nie ma. Pan, który odbanował gracza, bo był jego znajomym i od początku łamał regulamin admina. Nie wiem dlaczego jeszcze jesteś na tej sieci, ale lepiej nie wypowiadaj się w podaniach o admina tak jak CHAPON.

 

A co do CHAPONA i CHAPONA "Czitera z coda 400" to są 2 różne osoby, także jeżeli chodzi o to, to CHAPON jest czysty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weed a co to ma do tego podania ?

 

Udowodnij mi to ze mialem wh. Podaj niezbite dowody.

 

Najlepiej siedz cicho puki tobie nie zabrali adma bo sam wiesz jak jest z twoim adminem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem NEUTRALNY , ponieważ nie mam zastrzeżen do Nortona. Nie mialem z nim klopotow na serwie . Ale mowiac szczerze na tsie cie nie widzialem , albo nie pamietam . Malo cie cos widze tak szczerze na serwie albo grasz wtedy kiedy mnie nie ma :) . Jednakże mysle ze odnalazłbyś sie w Roli Admina ;)

 

Pozdrawiam SbC ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże, zachowujecie się jak dzieci.. do uja to jest podanie..ktoś tutaj chce wypowiedzi na to podanie, a nie kłótni w ogóle nie dotyczących tego, każdy ma prawo oddać swój "głos" jak chce i nikt nie będzie nikomu rozkazywał.. trochę powagi, ogarnijcie się już bo to zaczyna się robić żałosne, takie kłótnie przenoście na Pw lub gdzie indziej...Co do podania, chciałbym Ci dać kurde TAK bo Cie bardzo lubię, lecz akurat to nie gra tu roli :( Jestem neutralny, "5 lat, na serwerach 3", to co przez te 2 lata robiłeś, nie grałeś, wkuwałeś o cs? :) "Bym musiał sobie poprzypominać", tego się nie zapomina, musisz to wbić sobie do głowy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te dwa lata to na botach się cisnęło :D A jeżeli chodzi o amxmodmenu to pewnie po pierwszym rzucie oka bym ogarną bo tam nie ma za wiele do ogarniania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...