Skocz do zawartości
Gość

Masakra !

Rekomendowane odpowiedzi

Pozamykaliscie wszystkie tematy zwiazane z rozwojem serwera, albo ich wiekszosc.. A jeden plugin, o ktorym nie jeden gracz pisał że jest idiotyczny i bez sensu, a do tej pory nie został usunięty, wg mnie przeszkadza w grze. Chodzi o możliwość kupna dwóch granatów. Przykład prosty, dd2, było to dziś więc to nie jest przypuszczenie tylko prawdziwa sytuacja, ctki z respa spamują granatami na brame, lub na gale, dokupują te granaty i tak w kółko, buytime to 30sec, tylko 30 sec, ale to wystarczy by uniemożliwość rush no i przy okazji doprowadzić do nerwicy.. Nie chcieliście robić z serwa 4fun'a a teraz to tak wygląda i to bardzo. Mam nadzieję że zostanie to usunięte.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie kolega wyżej ma racje. Gra w pewnym momencie staje się totalną rozpierduchą. Z każdej strony hejki. Można to usunąć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie spam 1 granatem HE lub 2 granatami HE chyba nie robi wielkiej różnicy bo i tak uniemożliwia rush ;) Jak ktoś jest bogaty to niech marnuje sobie kase przez te 30 sekund. Raczej nikt o zdrowym rozsądku nie wejdzie w brame gdzie "spamują granatami HE". Jeden plugin, a w szczególności ten,  nie zmienia serwera ffa w serwer 4fun. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W sumie spam 1 granatem HE lub 2 granatami HE chyba nie robi wielkiej różnicy bo i tak uniemożliwia rush ;) Jak ktoś jest bogaty to niech marnuje sobie kase przez te 30 sekund. Raczej nikt o zdrowym rozsądku nie wejdzie w brame gdzie "spamują granatami HE". Jeden plugin, a w szczególności ten,  nie zmienia serwera ffa w serwer 4fun. Pozdrawiam

 

 

 

 

A Ty to kto? grałeś w ogóle na serwerze? może zacznij wtedy dostrzeżesz problem, a jeśli myślisz że 2 he nie jest 4fun to jesteś w szerokim i głębokim błędzie...

 

Nie widać co kolega pisze? SPAMUJĄ tymi granatami. Nie tylko mi Angeli Underdogowi ale i graczom to przeszkadza! Przez właśnie spamy itp. Np ostatnio na dust2 he na długą z 15 ich poleciało cały team dead przez he i to się dzieje na większości map ... beznadzieja 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uspokoję was ;) Wróci n-ty z urlopu, to się tym zajmie, bo aktualnie i tak wątpię, że ktoś to zrobi więc nie ma co się wdawać w bezsensowną dyskusję ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Uspokoję was ;) Wróci n-ty z urlopu, to się tym zajmie, bo aktualnie i tak wątpię, że ktoś to zrobi więc nie ma co się wdawać w bezsensowną dyskusję ;)

 

 

Nikt się nie denerwuje :) i to co napiszę nie jest bezsensowne... ja poprostu nie rozumiem dlaczego ktoś kto nie gra na serwerze o nim się wypowiada, wiem że może i ja nie zabraniam tylko niech k**** pomoże a nie swoje widzimisię rozwijał. Ja się nie wpiedalam w sprawy innych serwerów bo na nich nie gram na tyle czesto żeby mieć coś do powiedzenia. Tyle z mojej strony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


.Meli, ale to jest zadanie moderatora żeby wlepiać warny za bezsensowne wypowiedzi, więc nic tutaj nie zrobisz poza tym, że możesz mu wysłać temat na pw i napisać, że gościu nie gra na serwerze, a się wypowiada - dostanie wtedy warna ;) W tym temacie i tak nic się nie zmieni, bo dwa he i tak zostaną usunięte tylko muszę dorwać kogoś, kto może to zrobić ;) Jeśli w tej kwestii ma ktoś jeszcze coś do powiedzenia, to niech lepiej sobie daruje dalszy spam. Dwa he zostaną usunięte ;) Tutaj ewentualnie proszę poruszać inne problemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...