Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]P@N M@KUS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:P@N M@KUS

Wiek: 26+

Data rejestracji na forum: niepamietam

Czas spędzony na forum:nie duzo jedynie w jak chcialem zeby mnie odbanowano

Doświadczenie w ocenianiu: bardzo duze kolo 10 lat gry w ta  gre odwersji  cs;i 1.1 co niektorzy pewnie nawet nie slyszeli poniewaz bylo to bardzo dawno

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak bezproblemowo, posiadalem swoje serwery i na nie jednym posiadalem admina..

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: na serwerze jedynie ssy od kolegow adminow ktorzy nie dokonca maja pojecie w tym co robia najwidoczniej...

Dlaczego Ty?: poniewaz siedze w temacie csa od bardzo dawna i ocena czy ktos uzywa dopalaczy zajmuje mi chwile

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: nie duzo..

Coś od siebie: prosze o pozytyne rozpatrzenie prosby poniewaz widzialem wiele sytuacji gdzie grali odpaleni i nie bylo admina aby mozna bylo odpowiednio zareagowac...

 

jesli chcecie miec naprawde dobrego admina to lepiej nie traficie bo teraz gram w csa jedynie dla rozrywki i akurat trafilo na wasz serwer na ktorym napewno nie jeden gracz  na mnie pisal skargi dotyczace czitowania w czym napewno sie myll,i a moge jedynie pomoc wam w ocenie tych naprawde nieuczciwych...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...