Skocz do zawartości
Cthulhu2

Mała zmiana na forum

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będzie się rozchodzić głównie o tagi w tematach. Tagi wpisujemy w tym miejscu, jak widać ja umieściłem trzy które najtrafniej opisują temat.

 

[align=center]HLevgoM.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Z praktyki wiem że na prawdę mało kto używa tego jako zwykli użytkownicy. Ale za kulisami forum dzieje się wiele.. żeby nie robić z początkowo krótkiego tematu długi, powiem o najważniejszej rzeczy na której mi zależy... Tagi wprowadzane na forum poprawiłyby pozycjonowanie Multi-Head w Google za darmo. Są crawlery które sprawdzają owe tagi.

 

 

 

Na dniach będę wgrywał plugin który będzie dodawał tagi automatycznie, ale to jest tylko plugin.. Może trafić, ale z drugiej strony może źle dodać, tym samym zmienić sens całego tematu w wyszukiwarce.

 

 

 

Osoby którym nie zaszkodzi 10 sekund na dodanie tych tagów, są proszone o ich dodawanie, a reszta która nie przyzwyczai się do tego, lub po prostu będą mieć na to wywalone.. niech mają. Auto dodawanie tagów spróbuje ich jakoś naprostować.

 

 

 

Takie ważniejsze notki co do tagów z mojej strony..

 

Nie musicie tagować SS, topików UBT, ale takie sensowne tematy, powiedzmy.. "Wywiad z Czarodziejem z Oz" tagi(wywiad, malu), "Zdjęcia ze Zlotu" tagi (zdjęcia,zlot, sierpien, 2014) itp.

 

 

Umieszczamy w tagach TYLKO najważniejsze rzeczy które tyczą się danego tematu. Z czasem odświeżę temat i powiem jak wam idzie z tym :) Dla hejterów, nie robicie tego dla mnie, tylko dla forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...