Skocz do zawartości
panika

SlepyGaming cheat.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick cheat'era: SlepyGaming

 

Godzina, data zdarzenia:zawsze jak gra na serwerze

 

Mapa:kazda

 

Serwer:cs go mod

 

Link do demka: http://www30.zippyshare.com/v/UzzzyKFk/file.html

 

STEAM_ID/IP cheat'era: 178.42.112.231

 

Uzasadnienie: ile razy juz spotkalem tego goscia to gra odpalony. Dla mnie kazda sytuacja podejrzana, jak widzi( przez sciany) ze nikogo nie ma to wchodzi na pewniaka , jak tylko luknie ze ktos jest zwalnia i z shiftem idzie. I to nie ze ma sluchawki bo ja tez gram na sluchawkach i tego nie slychac. Nawet jak ktos jest skampiony to tez skanuje go przez sciany. Dla mnie ewidentny BAN. 

 

 

W przypadku gdy gracz ma wh prosimy o rozpisanie demka, podanie czasów podejrzanych sytuacji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale to demko za mało na bana. Jedna akcja wytłumaczalna, bo wszedl na dlugą i bylą słychać ich. A potem pokazałeś jak gra gracz Dawidos. 

 

A amx bansie jest jakiś gracz o tym nicku,ale ma  inne ip i SID, także nie wiadomo do końca czy to on. Prosiłabym o demko z minimalnie trzema akcjami to bana dodam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybacz, ale to demko za mało na bana. Jedna akcja wytłumaczalna, bo wszedl na dlugą i bylą słychać ich. A potem pokazałeś jak gra gracz Dawidos. 

 

A amx bansie jest jakiś gracz o tym nicku,ale ma  inne ip i SID, także nie wiadomo do końca czy to on. Prosiłabym o demko z minimalnie trzema akcjami to bana dodam.

 

 

ok, bede polowal na niego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...