Skocz do zawartości
Mr. Amb(r)ozja

Ambrozja Admin !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mr. Amb®ozja

Wiek: 25 w tym roku....

Doświadczenie (w byciu adminem): nie chwaląc sie ? to bardzo spore miałem nawet własny serwer ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): ten

Staż w CS-sie: 10 lat

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:27191206

Dlaczego Ty: Bo wiem ze nadaję sie na to stanowisko w 100% oczywiscie nie którzy mogą mieć wątpliwości , no ale wiadomo demokracja panuje ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: teraz na pewno sporo poniewaz jestem po cieżkim wypadku :)

Kontakt: STEAM

Link do GameTracker'a:

http://www.gametracker.com/player/Mr.%20Amb%28r%29ozja/80.72.43.106:27027/



PS. Chciałbym napisać coś od siebie bo zaraz polecą spiny ze w przeciagu 2 ost tyg miałem mało godzin... wiem wiem ale można powiedzieć jestem jako tako usprawiedliwiony poniewaz jak wyzej napisałem byłem w szpitalu i nie byłem dyspozycyjny na steam . Ale mam nadzieje ze zauważycie to ze mam przegrane ponad 100 H na serwie i jestem chociaz troche rozpoznawalny :) W razie jakby było podanie odrzucone to trudno ... :) i tak pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do słabej aktywności to zgłaszałeś mi na pw, że jesteś w szpitalu ale wyraziłam się wtedy jasno, że wrócisz, pograsz jakiś czas aby nadrobić godziny i wtedy możesz myśleć o podaniu :) Złożyłeś je zdecydowanie za szybko. Zamykam zatem na tydzień a Ty w tym czasie popracuj nad kulturą i pokaż, że zależy Ci na tej randze :) Dodam, że jeśli w ciągu tego tygodnia dostanę podobnego ssa, bądź sama zobaczę takie teksty z Twojej strony tak podanie zostanie z miejsca odrzucone :)

 

 

 

 

Otwieram i zapraszam do wypowiedzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widuje tego Pana dość często na serwie ... Gra na dobrym poziomie .. trochę miesięczna aktywność jest słaba ale jak mu zależy to poprawi. 

 

 

 

jestem na Tak   :)

 

 

 

 

 

 

 

Koniecznie potrzeba Adminów .. szczególnie w godzinach nocnych i to nie podlega żadnej dyskusji tym bardziej , że vote nie działa !!! i podczas braku admina nie można pozbyć się cheatującego gracza !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...