Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podnakoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shouters#

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu serwerach, miałem też swój.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

 

Staż w CS-sie: 6 lat

 

Steam ID :  STEAM_0:0:47249055

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:  http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=shouters%23&Search=Search

 

Dlaczego TY .!: gram bardzo często na tym serwerze i widzę sporo cheatów. Chciałbym pomóc ogarnąć serwer. Bardzo lubię adminować bo to prawie sama przyjemność;). A admini nie zawsze są na serwerze gdy ja jestem... :P

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok. 3h

 

Kontakt: GG-45131449, steam, forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem szczerze, że średnio Cię kojarzę, ale to pewnie dlatego, że się mijamy ;P Sprawdziłem i ostatnimi czasy dość sporo siedzisz na serwerze ;) Dobij te 3 godzinki do 50 h i będę na TAK ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby wszystko ładnie pięknie, ale ta aktywnośc na forum trochę ogranicza Twoje podanie, dlatego też jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ja składałem podanie no forum to mialem ze 2 posty i one byly związane ze screenami więc sie tym sugerować nie można, bo sie po prostu nie siedzi na tym forum..

 

Nie patrząc na nic tylko na to jak go odebrałem podczas gry moge powiedzieć że jest spokojny, kulturalny, potrafi grać i w mojej opinii by spokojnie nadawał się na admina.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...