Skocz do zawartości
Gość

Nie wiedzialem gdzie napisac ;d

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chcialbym poinformowac ze Michael (moj przyszly szwagier) wlasciciel tego konta nie bedzie przez kilka tygodni poniewaz szykuje sie do slubu z moja siostra i latwi papiery .. a dlaczego to pisze poniewaz ja bede grac na jego nicku na Serw 40k i 500k za jego zgoda a takze zeby nie bylo problemow z tego powodu. Micheal pozdrawia cala administracje i uczestnikow Multi-Heada i ze bedzie tesknic za serwem lecz dla niego narazie jest wazny slub heh (Nigdy takiego zakreconego nie widzlalem).

 

 

 

 

 

Dzieki za przeczytanie tego pozdrawiam. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku po co to piszesz ? ._.

 

Ale to dobrze, że poinformowałeś bo teraz będziemy wiedzieć do kogo pisać jak coś się stanie.

 

Aczkolwiek ponieważ gdyż, iż widzę twoją troskę o szwagra no nie wnikam czy Ci zapłacił czy jesteś tylko na niego zły z tego powodu ze wychodzi za Twoja siostrę ale nie o to chodzi ważne że im się uda w nowym życiu i będzie mieli zdrowe dzieci i czerpać radość z życia. To się liczy a nie jakieś zwykłe rzeczy materialne liczy się to co jest we wnętrzu drugiej osoby a nie to co jest na zewnątrz dlatego jesteśmy tacy a nie inni i z tego bardzo się cieszę bo świat wyglądałby inaczej niż wygląda teraz, dlatego trzeba czerpać radość z życia przyrody, i innych rzeczy niematerialnych które dają poczucie bezpieczeństwa, tego ci życzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Aczkolwiek ponieważ gdyż, iż widzę twoją troskę o szwagra no nie wnikam czy Ci zapłacił czy jesteś tylko na niego zły z tego powodu ze wychodzi za Twoja siostrę ale nie o to

 

 

Rozj***ło mnie to zdanie! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aczkolwiek nie powinieneś naśmiewać się z mojego stylu :(

 

Natomiast ja chcę zwrócić wam uwagę, że nie piszecie na temat, wprawdzie wasze wypowiedzi są adekwatne do tematu.

 

Wszelako muszę zakończyć tą konwersację z powodów geologicznych występujących w moim regionie.

 

Pozdrawiam 

 

dr. habilitowany ds. amunicji i rozwoju gospodarki.

 

|Dragon|

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musiałem edytować ponieważ moja wypowiedz spadła poniżej poziomu pzm. morza 

 

wybaczcie mi aczkolwiek poniosły mnie emocje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...