Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY](DD2+DM)BoskiPavlo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BoskiPavlo

Godzina, data zdarzenia: 18.08.14 ok. 22:30

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 1230268397

Uzasadnienie: Bana dostałem za obrazę admina. Powiedziałem tylko do admina neQ że nieogarnia roli admina i zachowuje się jak dziecko , dlaczego? Od 2 map był gracz Combat który perfidnie strzelał banie przez sciany i jak wybiegał to od razu banie walił oczywiście on go bronił że niby był sprawdzany a mi dał bana .. Co do NeQ to akurat z tym dzieckiem chyba się nie mylę bo po zachowaniu na serwie mam pewność że nie jesteś starszy odemnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to ja byłem na tym nicku, bo nie mogłem już wytrzymać presji tak zwanych płaczków wielce znających się i cierpiących z powodu że chyba są jeszcze NewBie.

 

 

 

Uwierz mi że gracza o nicku "Combat" analizowałem tyle razy że Ty byś znudził się baaardzo dawno, ogólnie mam dużą cierpliwość, ale jak mi piszesz od trzech dni w stylu "Czy ty jesteś ślepy... ; Co to K**** za admin z Ciebie... ; Jesteś jakimś dzieciakiem... ; Je**na administracja...." to moje granice nerwów się skończyły wobec Ciebie, a gracz wyżej wymieniony że tak nazwę "KARAŁ" Cię, znerwicowanego, napinającego się przed monitorem typka, który niezmiernie ciekawi mnie czy byłby na tyle odważny powtórzyć mi te słówka które pisałeś PROSTO w oczy, bo w przeciwieństwie do innych i najprawdopodobniej  Ciebie też, nie wychowałem się w piaskownicy i możesz być wielki jak Europa.

 

 

 

Przede wszystkim na każde twoje zgłoszenie byłem gotowy, ale w 85% nie były trafne.

 

 

 

Za obrazę administracji nie banowałem do tej pory, bo przymykałem oko ;) jak i za wasze wulgaryzmy czy obrazy lub "napinki" zawsze zwracałem uwagę i jakoś się udawało uspokoić te popisy nerwowe tylko że z Tobą nie mogłem dojść do porozumienia nawet pisząc na psay jakbyś był ślepy dotąd aż nie zobaczysz swoich oczekiwań, a w życiu nie jest tak kolorowo i  zrozum że każdy człowiek ma granice nerwów. 

 

 

 

Oto moje dowody http://speedy.sh/BNtr5/Pulpit.rar niema tu zbyt wiele i nie mam zamiaru sprawdzać dem tylko po taką błahostkę, bo robię ich dziennie koło 300-u mega, chcecie to skróćcie mu bana, tylko teraz wiedz o tym że będziesz siedział naprawdę spokojnie przed monitorem i nie będziesz męczył bezcelowo klawiatury, bo na Ciebie już nie przymknę oka jak dotąd robiłem. Nazwałem to błahostką bo dobrze wiem co robię i dla Ciebie Pablo jeszcze raz napisze i wbij sobie to do pamięci "WIEM CO MAM ROBIĆ"

 

 

 

Na koniec dodam że następnym razem jak według Ciebie ktoś cheat'uje i nie widzisz reakcji ze strony administracji to nagraj demo cheat'era i wal skargę na adma lub do działu "zgłoś cheat'era".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak mimo wszystko (nie znam zachowanie gracza na serwerze) ale przedstawione dowody to za mało na bana na tydzień.

 

Skracam go do 2 dni, a co do gracza dopiero kolejne takie odzywki proszę karać tygodniowym banem.

 

 

 

A ban skrócony do 2-ch dni a nie do 1 dlatego, że widać już w bansie Twoje wykroczenia za kulturę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...