Skocz do zawartości
Atnam

[ZAMKNIĘTY]Znów laguje nie ogarnia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:Teraz

Nick admina/gracza, który zawinił:Admin Znów Laguje :/

Dowody:Screny 

 

http://www1.zippyshare.com/v/86154401/file.html

 

Świadkowie:malu wbił pod koniec 

Uzasadnienie:Pisze adminowi Znów Laguje żeby zbanował gracza o naduzywanie mikro gracz miał nick 12 Apostołów ciągle wydawał dziwne dźwięki nie dało się grać więc pisałem ok 10 razy na u@ żeby go zbanował admin się dalej pyta kogo no to mu mówie 12 apostłów a ten dalej kogo no to napisałem ostatni raz zobaczycie na screnach i ja dostałem bana za to że jak gracz jest czysty t nie ma za co banować haha bez sensu taki admin który nie rozumie co się pisze. 

 

 

 

Edit scren amxbansa http://www60.zippyshare.com/v/47599317/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc tak. Wbijam na serwer około ja wiem, może 16.50, pełno czitów lata(jakiś ubt może dać wykaz ile osób poleciało w ciągu 2 map). Ludzi piszą non stop na u@, nagrywam demko 1 za drugim, a ludzie się skarżą że czity biegają a admin się opierdziela. Wale te ssy i bany a ten up(Ferdziu) non stop mi pisze że ktoś ma mikro, pytam sie z 5 razy kto, no ale widać musiało mi umknąć kto, później zobaczyłem że to mikro to gracza Chce 12 Apostołów. No więc patrzę gdzie jest ten gracz(który team) i wchodzę do ct, no ale jego przerzuciło do tt, no to jak padłem to od razu m1 i zmieniam druzyne na terrorystów. Tam patrzę, Rzeczywiście Chce 12 Apostołów ma zaświecony mikrofon, ale nie wydawał on żadnego nieregularnego ani dziwnego dzwięku, oraz nie był klikany tak że czerwona lamka od mikra palila sie co chwila rozpraszając uwagę, więc bana ani kicka za mikro nie dałem.

 

 

 

Zszedłem na spect i napisałem na amx_psay do ferdzia że Chce 12 apostołów nie dostanie bana za mikro(nie pamiętam jak to dokladnie napisalem ale cos w ten deseń)  

 

 

 

Zszedłem ponownie do terrorystów i patrzę znowu spam na u@ od Ferdzia bym zbanowal Chce 12 apostolow(grałem z tym i z tym w tym samym teamie), lecz ja osobiście nie widziałem nic dziwnego w tym mikrofonie.

 

 

 

Jako że dalej był spam mimo wiadomości do Ferdzia, dałem mu bana z adnotacją, dosyc długą, nie pamiętam jak dokładnie brzmiała(może ktoś kto ma dostęp do bansa i napisze tutaj) ale bylo to coś w stylu "Nie spamuj tyle na u@, jak kogoś nie banuję to uważam że gra czysto. Jak chcesz to napisz skargę na multi-head.pl"

 

 

 

 

 

Tyle ode mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z banów poniżej 30 minut admin nie ma obowiązku się tłumaczyć.

 

W tym samym czasie co dostałeś bana admin z banował 7 innych graczy za cheaty, co oczywiście jest ważniejsze niż banowanie za mikro które twoim zdaniem było uciążliwe do tego stopnia iż musiałeś spamować na u@.

 

Admin wyjaśnił zaistniałą sytuacje w/w poście.

 

 

 

 

 

Sprawa jest wyjaśniona.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...