Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]ban, problem ze screenami :/ DD2/INF

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Osama Cie zajebie!!

Godzina, data zdarzenia: cos koło 12:40

Mapa: de inferno

STEAM_ID / IP: ponizej

Uzasadnienie: mam wstawic screeny których nie moge znalesc :/ czytałem juz poradnik gdzie ich szukac, ale przeszukałem juz chyba wszystkie możliwe foldery i ich nie ma. Grałem na starym kompie i zaistalowany jest tu Windows Vista i w miejscu w kórym powinny sie zapisac ich nie ma . Gram juz troche lat i pierwszy raz mam problem ze znalezieniem jeb*** screenow. Gram na Waszym serwie juz od dłuzszego czasu i wiadome jest ze gram czysto, byłem sprawdzany wielokrotnie. Może którys z adminów ma jakis pomysł gdzie jeszcze mogły sie zapisac? bo  w folderze wskazanymm w poradniku ich nie ma :/

 

Moze da sie sciagnac demko z hltv i na jego podstawie dac UB?

 

 

 

pozdrawiam Sto

 

 

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Osama Cie zajebie!!

 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1092073971 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 93.157.88.1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ss'y robione są automatycznie. Szukaj 5 plików o nazwie Halflife00.tgaHalflife01.tga http://multi-head.pl/topic/15233-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ tutaj masz poradnik jak znaleźć. Jeżeli nie wstawisz ss w ciągu 24h jedyną opcją na ub będzie 100 reklam.

 

 

 

 

przeszukałem wszystkie foldery 2 razy i nie ma tych ss-ow, pierwszy raz mam taki problem, zawsze były. Poczytałem troche na necie i pododbno przy windowsie vista tak bywa jezeli cs jest zaistalowany na dysku systemowym. Chodzi o to ze : "Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze Program Files. Dziwne? Windowsy mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!" jest to cytat z jednego z forum cs. Szczerze nie wiem czy to jest możliwe ale spotkałem kilka takich wpisów na różnych forach. Szukałem ich pod nazwą mapy w innym formacie niz tga i nie ma. gram z 7 lat w cs i pierwszy raz mnie cos takiego spotyka że nie ma ss.  Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

przeszukałem wszystkie foldery 2 razy i nie ma tych ss-ow, pierwszy raz mam taki problem, zawsze były. Poczytałem troche na necie i pododbno przy windowsie vista tak bywa jezeli cs jest zaistalowany na dysku systemowym. Chodzi o to ze : "Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze Program Files. Dziwne? Windowsy mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!" jest to cytat z jednego z forum cs. Szczerze nie wiem czy to jest możliwe ale spotkałem kilka takich wpisów na różnych forach. Szukałem ich pod nazwą mapy w innym formacie niz tga i nie ma. gram z 7 lat w cs i pierwszy raz mnie cos takiego spotyka że nie ma ss.  Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

 

 

 

To jest nie możliwe, że ss-ów nie masz skoro zostały zrobione.na wstawienie ss masz jeszcze około 11 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ssy ja ci robiłem i musisz je mieć no chyba że masz tą wersje cs w której ssy się nie zapisują bo taka wersja cs jest ,jak masz taką to pozostaje ci zrobić 100 reklam sieci na UB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...