Skocz do zawartości
Del

Zmiany/Poprawy/Modyfikacje (Cod 400)

Rekomendowane odpowiedzi

 

To od tego jesteście aby im zwrócić uwagę aby tak nie robili lub ukarać banem. To, że was to denerwuje to nie znaczy że ludzie tego nie używają na serwerze. Jestem na Nie.

 

 

 

 

Serio nie chce mi sie juz klnac przez mikrofon czy tez wypisywac na niego na say'u... a On i tak bd to robił co rundę :) Strasznie mnie to irytuje gdy chce sb zraszowac 2-3 fragi na poczatku rundy ale ni chuy'a bo zaraz dostane ze 2-3 flesze na ryj ^.^ Lub rzuci ze 2 smolki tam gdzie nie trzeba :)

 

 

 

Co do Konspira jest to swietna klasa ale ladujcie jej glownie w konde i ogien na rasz... Tym bardziej ze ogarniety gracz bez zoom'a potrafi zabic z konca mapy ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uroki full serwa . Jednym słowem trzeba wprowadzic : 

 

 

 

-Przenikanie sie graczy

 

-Usunąć flesze 

 

 

 

I można dodać /perki  : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spodziewałem się wszystkiego ale nie tego że Konspirant nie zostanie zmieniony, śmiech. Co on ma poza 1/1 scoutem całe nic jeju ludzie dodajcie mu 2 skoki albo 1/3he ewetualnie M4A1 zamiast m3 które jest nic nie wart i naprawcie 1/1 kosy i pułapki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko akurat chciałem aby te 2 skoki to były dodane w ostateczności bo i tak nic nie dadzą i w niczym nie pomogą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mylisz się cebi :D 2-3 skoki dają baaardzo dużo.Wchodzisz na daszek na eldorado i karasz :).A tak wg jest zapotrzebowanie na nowe perki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta myślisz że ja nie mam co robić tylko sobie skakać po dachach na "jedynej mapie" i chce karać na wszystkich ale jednak nie moge bo poza scoutem nikogo innego nie zabije ponieważ m3 bije po 150 z bliska więc z przeciwnikiem który stoi blisko mnie nie mam szans wygrać. Chce coś w zamian za te pułapki, 1/1 kosy które nie działa i słabo zwiększone dmg z m3. Czekam na jakieś ciekawe propozycje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gdybys ogarnial scouta to z toba by nie mieli szans ;] Z scouta strzela sie z bliska i daleka m3 tylko jak tym jest z metr od ciebie, 1/1 scout duzo daje.... A o dodanie do niego m4 lub innej broni nie ma raczej mowy bo bylaby to przesada

 

 

I w tym rzecz że poza scoutem ta klasa nie ma nic, może kapitanowi dajmy 1/1 scout i m3 a konspirantowi 1/3he i 100 wtrzymałosci i m4, zobaczyłbyś jak się wtedy ładnie gra, i w tym problem że gracz który nie umie grać scoutem nie ma co tej klasy nawet wybierać bo nic nie ugra i w tym rzecz że trzeba jej coś dodać żeby miałby z czego innego zabić bo tak jak powiedziałem że m3 nic nie daje i proszę skończcie już psiać te farmazony że trzeba umieć grać scoutem... Powód napisałem wyżej i już któryś raz

 

 

 

A co do strzelania to może ty z bliska zabij z socuta gdy biega koło Ciebie gracz który ma ponad 100 kondycji i m4 z które leje full auto a ty bezradny masz tylko socuta które strzela raz na 2 sekundy i do tego brak celownika.. proszę was jak wy czasem coś napiszecie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czego ty się spodziewałeś po klasie ze scout 1/1 ? Daj spokój , to chyba logiczne ze nie będziesz w jednym momencie snajperem , a w następnym szturmowcem z m4? Klasa jest za slaba , ale wiedziałeś co kupujesz.Bylo sobie kupić tego kapitana a nie płakać teraz ze jest lepszy.Jak dla mnie możnaz tej postaci wywalić wszystko,zostawić scout 1/1 i i tak będzie pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze mozesz wymienic ta premke na inna :) ( 25 reklam = 40 minut roboty ) Gdybym mial tyle czasu na gre co wczesniej spejcalnie dla cb kupilbym konspiranta i wbil sie nim do TOP3 ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

kosa nie dziala u konspiranta 

 

 

Pisze o tym od 4 dni bodajże ale nikt się tym nie zainteresował. Może za kilka miesięcy kiedy liczba garczy na serverze się zmniejszy zostanie to naprawiony i ulepszony Konspirant

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie da się zbierac paczek "Care Package" z Energency też, tych co samemu się puści również wroga też 

 

 

 

Predatorami Missle nie da się sterować tam gdzie ma się celownik to one tam lecą

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...