Skocz do zawartości
PONTONIK

Skarga Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):12.02.2016 12:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Admin Czarna

 

Dowody:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=622154978

 

Świadkowie:ssy chyba starczą?

 

Uzasadnienie:Grajac na serv dd2^1 dzisiaj około godziny 12:10~~ na serwerze przypomnę admin CZarna nie mogła dac sobie rady z osobami ktore nadużywały mikrofonu napisałem ze ide na forum po admina bo ewidentnie nie mogła sobie z nimi poradzic z reszta widac to na ssie jak pisze po czym kilka tab~~ dalej widac błyskotliwa odpowiedziec opiekuna servera który wspomina o cheatach jakoby miałbym uzywac owych, pytajac sie jej co ma do mnie odpowiedziała (juz na mikro) ze sa moje 4 demka ze jestem odpalony i wyszła z servera , chciałbym wiedziec o co chodzi? dlaczego admin mnie obraża twierdzac cos takiego ( od 2003 roku gram w csa mysle ze Pani Czarna w legitymacji szkolnej ma pozniejsza date urodzenia niz ja rozpoczecia swojej gry) Prosze o wyjasnienie tego . 

 

 

 

 

 

JESTES TYLKO ADMINEM A NIE BOGIEM. 

 

SZANUJ GRACZA.

 

 

 

Z POWAZANIEM :

 

PONTON

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie nie bardzo wiem o co chodzi, po tym SS`ie zbyt wiele nie można stwierdzić. Czarna nie napisała  tego może konkretnie w twoją stronę? Z takich dowodów nic nie można wywnioskować. Aczkolwiek niech Czarna doda coś od siebie, żeby sytuacja była jasna.

 

 

 

Skarga nieuzasadniona i nie poparta dowodami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś tylko Graczem nie Bogiem też... :) Nie byłam sama na serwie z adminów więc czemu skarga tylko na mnie?( może mam połowe graczy mikro off  :o) Po drugie proszę dowody, że ktoś nadużywał mikro. Po trzecie jeszcze dowód, że mówiłam do Ciebie ;) Ja jestem prawdomówna a teraz proszę dowodziki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezeli jestem odpalony czemu mnie nie banujesz i masz 4 demka bo tyle wlasnie powiedzialas w swoim rannym monologu po ktorym odrazu wyszlas z servera nie chce mi sie pieknie "ą ę" pisac zastanow sie 2 razy zanim powiesz ze ktos gra odpalony tym bardziej na forum servera a nie na admin say'u .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ DEMKO BEDZIE POMPA

 

Z POWAZANIEM : PONTON 

 

 

 

ps. Szanuje osoby ktore robia dobra robote poparta dowodami :)

 

 

 

 

 

Aha bo to ty krzyczalas do swojego radiowego mikrofonu o tym ze masz 4 demka na mnie i ze jestem cheat :)

 

aha i jeszcze po 3,4 5 i 6 ja nie jestem od udowadniania nic krzyczysz ze masz demka na mnie to dawaj bo czekaja na Oscara 

 

 

 

 

 

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę kolejny raz o dowód, że mówiłam do Ciebie :)

 

 

 

Składając skargę na admina powinieneś mieć dowody wg regulaminu ;) Poproszę o nie teraz albo "skarga" do odrzucenia i nie ma co drążyć tematu :)

 

 

 

 

 

 

Skargi i problemy

Wzór skargi:

Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego.

 

 

Proszę dowód a jak nie to regulaminowe otrzeżonko dla Pana składajacego skarge

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam cie nagrywac nie badz smieszna nie szukaj winnych w innym adminie mowie o tobie a tak dla jasnosci nie bylo nikogo oprocz ciebie "OPIEKUNIE".

 

 

 

 

 

a jak chcesz to powolam kilku swiadkow ktorych mam na steam 32/32 bylo nie bedzie problemu ? 

 

 

 

WYSOKI SĄDZIE A JAK TO WY KARACIE ZA KRZYWOPRZYSIĘSTWO ?

 

SZYBKO

 

 

 

Z POWAZANIEM PONTON

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmieszy to Ty jesteś póki co bo składasz skarge bez dowodów. :) Starasz się mnie obrazić ale coś Ci  nie idzie...  Dawaj swoje kolejne "jestem mądrzejszy i złoże skarge" Nie mam zamiaru tu siedzieć do rana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety mnie przy owej sytuacji nie było i nie dam sobie wmówić, że byłam w tym czasie na serwerze.

 

Wszystko jest do sprawdzenia. Niestety nie wniosę nic konkretnego do skargi, więc proszę Was nie mieszajcie mnie w to.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że w tej konwersacji wyjaśniliście sobie trochę faktów. Słowa przeciwko słowom, gadanie, pisanie, zasłanianie się. Z powodu braku dowodów, zamykam. Pogadajcie na pw.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...