Opiekun Sieci Born Posted August 14, 2014 #193832 Opiekun Sieci Posted August 14, 2014 Data i godzina zdarzenia: 14:33 14sierpnia2014 Nick admina/gracza, który zawinił: VinTrax Dowody: ban Świadkowie: prawie caly serwer cod200lvl Uzasadnienie: gralem na serweze cod200lvl i zabilem Vintraxa ale przed zabiciem puscil EMP. Wiec jak mialem pake to nie moglem jej podlozyc a on mi dal bana za cele mapy.
EvO Posted August 14, 2014 #193834 Posted August 14, 2014 Pisząc skargę przedstaw dowody lub świadków.
Guest Guest Posted August 14, 2014 #193837 Posted August 14, 2014 Mylisz sie mogles podlozyc pake nacisnac G i wyrzucic bronie w ten sposob wtedy mialbys w dloniach C4 (pake) i bys podlozyl. koleiny z nie sluszna skarga
Guest Guest Posted August 14, 2014 #193915 Posted August 14, 2014 ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów. Pozdrawiamy Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
Popular Days
Aug 14
5
Top Posters In This Topic
Born 1 post
EvO 1 post
Popular Days
Aug 14 2014
5 posts