Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga komuna

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: +- 21:25 i inne

Nick admina/gracza, który zawinił: Komuna

Dowody: nie wiem moge dac wpis z loga

Świadkowie: nie wiem

Uzasadnienie: WItam ja rozumiem ze Pan komuna jest nowym adminem na serwerze i chce się wykazać ale troche przesadza opisze 2 sytuacje ( 1 nie jestem pewien czy to on czy nie ale mysle ze tak) nick dupadupadupa  kickal mnie 4 x zanim zdolalem mu wytlumaczyc ze moj ping czasem skacze z regóły mam +- 30 czasem na kilka sec (3-6 sec skacze mi na ponad 100 a ten za kazdym razem kick mowie mu ze mi czasami skoczy ping a ten ze jego to nie interere patrzy ping powyzej 120 kick. kij z tym ze to trwa z reguły 3 sec.

 

 

 

druga sytuacja Pan Komuna siedzi sobie na serwie koles z wuha lata sobie po serwie zabil mnie i mowie co za h** wyj**** go komuna napisal "slowa" to mu napisalem: Sorry ale ma wh sprawdz go a ten mi kicka z dopiskiem "slowa jak widzisz bota u@". Nastepnie wbijam i pytam sie ile ma admina bo wydał mi sie strasznie nadgorliwy  a ten ze 1,5 miecha i zebym sie nie odzywal to mu napisalem zeby on sie nie odzywal a ten ban na 5 minut. Przepraszam bardzo ale moglby ktos go ogarnac bo panoszy sie niemilosiernie. Rozumiem musi utrzymywac porzadek ale nie przeszkadzaja mu non stop bluzgi na micro czy pisanie ku***w od stałłych graczy a od osoby ktora nie gra co dzien probelm ma.....

 

 

 

@ to moje 2 konto bo nie pamietam hasła do mojego maila aby odzyskac haslo to ;] mozna skasowac nick Akunamakata z forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale prosze mi powiedziec jakie dowody powinienem miec ?? co nagrany filmik czy co respektujecie?? napisz a dam następnym razem.

 

 

 

Moze wypowiedziec sie komuna jak bylo niech troche przystopuje bo przesadza i tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CO napisać w konsoli wytlumacz na pw albo cos bo nie interesowalem sie tym nigdy gram na wielu serverach i widze pierwszy raz taką nadgorliwość za 2 przeklenstwa kick i czekanie w kolejce bo nie ma wolnych slotów. I czy jak nagrywam demko to moge wlaczyc konsole i bedzie widać co na niej pisze z wczesniej ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...