Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]to kolego rozpiszesz demko x2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: `goldeq. ;)

Godzina, data zdarzenia: now

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: hehe dostałem od tego admina 3 raz bana z powodem "czitujesz" na Ciebie skarga poleci odpowiednia kiedy będę miał czas na razie nie chce go marnować po drugie panie kolego rozpisz mi teraz demko i mi pokaż gdzie widzisz czitowanie po 3 teraz Ci coś wytłumacze dałeś mi bana napewno za to iż: szybkie zmienianie broni i jeden sztywny strzał a więc wytłumacze Ci to, to widać ładnie na m4a1 z tłumikiem, robisz jeden strzał po czym szybko 2 razy naciskasz q wygląda to strasznie sztywno i zabiłem tak 3 osoby na raz w banie na inferno zobacz demko w 1 minutach, a celownikiem na ściane robiłem specjalnie wywalałem go do góry jak down bo byłem pewny że siedząc na spect patrzysz na mnie:) zobacz jak strzelam do innych a potem dawaj mi bana dziękuje dobranoc, czekam na ub już chyba 17 ps do nie mi robisz pod górke a sobie, bo to Ty będziesz marnował czas na szukanie demka i jego rozpisywanie:) bo ja moge porobić wiele innych rzeczy w tym czasie:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Twój nick podczas gry: `goldeq. ;)

Godzina, data zdarzenia: now

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: hehe dostałem od tego admina 3 raz bana z powodem "czitujesz" na Ciebie skarga poleci odpowiednia kiedy będę miał czas na razie nie chce go marnować po drugie panie kolego rozpisz mi teraz demko i mi pokaż gdzie widzisz czitowanie po 3 teraz Ci coś wytłumacze dałeś mi bana napewno za to iż: szybkie zmienianie broni i jeden sztywny strzał a więc wytłumacze Ci to, to widać ładnie na m4a1 z tłumikiem, robisz jeden strzał po czym szybko 2 razy naciskasz q wygląda to strasznie sztywno i zabiłem tak 3 osoby na raz w banie na inferno zobacz demko w 1 minutach, a celownikiem na ściane robiłem specjalnie wywalałem go do góry jak down bo byłem pewny że siedząc na spect patrzysz na mnie:) zobacz jak strzelam do innych a potem dawaj mi bana dziękuje dobranoc, czekam na ub już chyba 17 ps do nie mi robisz pod górke a sobie, bo to Ty będziesz marnował czas na szukanie demka i jego rozpisywanie:) bo ja moge porobić wiele innych rzeczy w tym czasie:) 

 

 

Dostałeś 3 raz bana od tego samego admina ? Może cię z banować nawet 50 razy.

 

Nie wiem dlaczego to odwołanie zostaje w ogóle uwzględnione skoro nie jest według wzoru. Powietrze w razie czego mamy odbanować? Data i godzina : now ? Jaja sobie robisz ?

 

Przyhamuj trochę z tymi swoimi testami bo to nie jest pierwszy raz kiedy piszesz tego typu teksty.

 

 

 

btw : Admin ma 24h na wstawienie dowodu twojej winy, także poczekasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak? :) data i godzina zdarzenia i przyjęta w tym samym względzie 4 razy, zauważyłem iż admini nie potrafią rozróżnić czitowania od skilla stwierdziłem to przedwczoraj ponieważ admin dał mi bana "czitujesz" a typowi z aimem o nicku kama3 dał bana z ssami:) to nie są głupie teksty a kierowanie do adminów aby baczniej i dłużej oglądali graczy których właśnie chcą zbanować ps czemu macie mnie odbanować? ponieważ gra z czitami jest dla frajerów a ja gram czysto:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 24:* mi to akurat wisi ale rób tak dalej a gracze dzięki adminom takiego typu jak Ty odejdą szybko ciao:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój nick podczas gry: `goldeq.  ;)

Godzina, data zdarzenia: dziś około godziny 19-20

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie dostałem bana za "czitowanie" wyjasnienie ruchów masz wyżej a teraz dawaj demko kiedy chcesz bo cs nie jest moim życiem:) au revoir

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chwila ale w pierwszym poście jest wzór, więc o co ten krzyk? Ja i reszta z UBTeamu czekamy na demko.

 

 

Twój nick podczas gry: `goldeq. ;)

Godzina, data zdarzenia: now

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP:

 

 

 

Widzisz tu gdzieś wzór ?

 

sid ? ip ? data ? godzina ? na 5 rzeczy 3 brakuje. Jak to jest według wzoru to ja jestem święty.

 

 

 

Będzie napisane według wzoru, będzie demko. Tymczasem nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...