Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Zakup premium

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem sms'a na kapitana (konto premium) czekałem ok. 15 min nic nie przyszło,żaden kod,nic.Postanowiłem wysłać drugieigo sms'a na zabójce czekam grubo ponad 2 godz i ani jednego kodu nie dostałem.Dodam,że dokładnie sprawdziłem treść i nr wysłany w celu zamówienia premki,nie mama teraz i pieniędzy na koncie i premki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest tak wpisz w konsoli setinfo  _pw "Swoje hasło" a jak nie to zrobiłeś albo błąd w nicku lub że wybrałeś klasę to nie jest możliwe ja mam dwie premki i nic takiego nie miałem lub coś jest z sklepem multi-head. Ale u mnie dobrze działa. Zobacz czy dobra klasę wybrałeś i na tym cod modzie bo może wybrałeś ten drogi cod. ;p

 

 

 

[align=center]Pomogłem daj + [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To jest tak wpisz w konsoli setinfo  _pw "Swoje hasło" a jak nie to zrobiłeś albo błąd w nicku lub że wybrałeś klasę to nie jest możliwe ja mam dwie premki i nic takiego nie miałem lub coś jest z sklepem multi-head. Ale u mnie dobrze działa. Zobacz czy dobra klasę wybrałeś i na tym cod modzie bo może wybrałeś ten drogi cod. ;p

 

 

 

[align=center]Pomogłem daj + [/align]

 

 

Wiem jak to jest kupowałem już na tym serwie premke i jest okay teraz chciałem spróbować innej,jestem pewien w 100% iż podałem prawidłowy nick i wszystko inne również

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...