Skocz do zawartości
aquax

[ZAMKNIĘTY Psychofan w natarciu !

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem zgłoszenie, że na pewnym forum ktoś się pode mnie podszywa. Jak można już tak nisko upaść i się podszywać ;xx 

 

Nasze siły specjalne zdążyły już go namierzyć :D  Nawet ma konto u nas. Ojj to znaczy miał :(

 

http://multi-head.pl/index.php/user/35986-reus/

 

 

 

9av11w.jpg

 

talshg.jpg

 

 

 

Sprawa wyjaśniona. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aquax bez obrazy, ująłeś to tak jakbyś uważał się za jakiegoś śmiecia czy nie wiadomo czym pisząc "jak można tak nisko upaść" chociaż wiem doskonale o co Tobie chodzi :P Chyba że tutaj też jest podszywka

 

 

 

 

 

Tak masz mi chodzić haha :D Masz lajka za edycje :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podszywanie się pod kogoś nick nie jest karalne lecz samo to że owa osoba użyła Twoich danych owszem :)

 

 

 

Oby więcej takich akcji to zarobisz troszkę reputacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale co najważniejsze zostało ujęte w temacie napisanym przez niego, że ''moją mordkę widać''  to już nie może być podszywka  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aa mozesz masz po prostu sobowtóra? :) na naszej planecie jest ponad 7 000 000 000 ludzi wiec moze akurat miales styczność z osobą ( moze jedyna na swiecie )silnie do Ciebie podobna a Ty go policja straszysz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co jeśli nasz aquax jest podszywką, a sieć założyl tylko po to by móc grać na innych serwerowniach, zakładając tam prawdziwe konta samego siebie i podszywając się pod podszywke swojego konta:D?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...