Skocz do zawartości
Gość

Problem ze znalezieniem ss / ich brak?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wczoraj około 20 dostałem bana na Cod 200. Powodem było wstawienie ss. Problem leży w tym że ich nie posiadam?/nie moge ich znaleść. Admin , który mi je zrobił twierdzi że na 100% je zrobił jednak jedyne pliki z rozszerzeniem tga to 10_1 10_0 i 01_0.tga. Aktualnie sciagam program IrfanView i poszukam jeszcze przez niego ;) Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem lub jest w stanie mi doradzić co z tym faktem zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako admini banujemy przez amx_modmenu, więc na 100% dostałeś 5x ss :)

 

 

 

edit: Napisz temat w 'odwołanie od bana' tam Cie pokierują co masz robić

 

 

 

@Matiasz zastosuj się do poradnika który podesłał @Master masz tam wszystko opisane ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szukałem wszędzie , teraz użyłem programu IrfanView i niemam podobnego folderu do tego który jest podany w poradniku. Jakiś inny pomysl ? Bo ja już niemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli dostałeś bana z powodem "Wstaw screny na multi-head.pl" to na 100% masz je gdziesz na kompie! pamietaj ze na wstawienie tych ss masz określoną ilosc czasu.. pozostaje Ci jeszcze opcja REKLAMY ZA UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie robie reklam to nie było by feer w stosunku do mnie bo gram czysto poza tym tego nie ogarniam. To pomóz mi znaleśc te ss dodatkowo jak wspomniałeś zostało niedużo czasu bo 1h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jako admini banujemy przez amx_modmenu, więc na 100% dostałeś 5x ss :)

 

 

 

edit: Napisz temat w 'odwołanie od bana' tam Cie pokierują co masz robić

 

 

 

@Matiasz zastosuj się do poradnika który podesłał @Master masz tam wszystko opisane ;)

 

 

 

Używałem tego programu nie mam podobnych folderów jak pisze w poradniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wpisuje nawet po nazwie/skrócie/.tga i jedynie wyskakują mi te 3 pliki ostatniej opcji. Pozostałe są puste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...